Neden dışarıda çalışmaya başlamalısınız

Aşağıdaki katkı başka bir yazardan.

Dünya, bir yılın en iyi kısmı için evden çalışıyor, ancak hepimizin içeride sıkışıp kalmanın tıkanıklığını bitirdiğimiz açık. Kendinizi bu yıl arka bahçenize bakarken bulduysanız, dizüstü bilgisayarınızı dışarıya götürmek için ilham alabilirsiniz. Konforlu bir piknik battaniyesinde çim üzerinde uzanmak çok çekici geliyor. Sorun? Chargers için hiçbir çıkış yok, iş yazdıracak hiçbir yer yok ve yağmur yağarsa tekrar eve sıkışmışsınız.

Bu nedenle, çok sayıda insan bahçede kendi ofislerini oluşturmak için popüler metal bina kitleri satın almayı seçiyor. Doğanın gücü ve doğal ışığın her açıdan bolluğu ile, bahçedeki metal bir yapı, pandemi ve ötesinde çalışmak için ideal bir yer olabilir. Kendi yapınızı oluşturmak ve dışarıda çalışmaya başlamak için çok sayıda neden var. işte buradalar!

Stres azaltma. Dürüst olalım, içeride kalması söylenmesinde stressiz bir şey yok. Evet, bahçedeki bir ofiste çalışmak hala teknik olarak içinde olduğunuzu ima ediyor, ancak bahçeye açılan bütün bir duvarınız olacak şekilde inşa edebilirsiniz. Bu, dış mekanları kucaklamanıza ve çıkışlara sahip olmanıza ve aynı zamanda korunmaya devam etmenizi sağlar. İçeride işbirliği yapmak için geliştirilmedik ve doğal yaşam alanımızın floresan ışıklarla dolu bir oda olması beklenmiyor.

Vücut için iyidir. Bir sandalyede çalışmak için doğal bir şey yoktur, düz oturmanız gerektiğinde değil. Hiç kimse işleri nedeniyle kas -iskelet ağrısı riski almamalıdır. Dışarıda çalışırken, üzerinde çalışmak için önemli bir fasulye torbası almayı seçebilirsiniz. Daha iyi ve çok daha rahat çalışmanıza yardımcı olacak bir açık kanepe de eklemeyi seçebilirsiniz.

Olumlu bir dikkat dağıtıcı. İşinizi halletmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ancak onunla biraz dengeye sahip olmanız gerekiyor! Çalışmanızı dışarıda zamanla dengeleyebilirseniz, kendinize olumlu bir dikkat dağıtıcı olacaksınız! Dışarıda çalışmak size ekranınızın ötesine bakma ve çevrenizdeki dünyada memnun olma şansı verir.

Dış ofisiniz dikkatli bir planlama ile olabilir ve doğru bir şekilde planladığınızda dış ofisiniz için en iyi güç noktalarına ve mobilyalara sahip olduğunuzu garanti edebilirsiniz. Ofis ekipmanınızı dışarıda sürükleyemezsiniz; Hepsini güçlendirmenin ve devam etmenin bir yoluna ihtiyacınız var. Wi-Fi bağlantınızın ne kadar uzanacağını da düşünmelisiniz; İnternet bağlantısı olmadan dışarıda çalışmak çok daha zor olacak. Ayrıca, ekipmanınızın güneş ışığında aşırı ısınmaması için yeterli gölgeye sahip olduğunuzu garanti etmelisiniz – bu olabilir ve olur, bu yüzden bunun başınıza gelmesi için hazır olmanız gerekir. Dışarıda çalışmak beyin için gereklidir, ancak ruh için çok daha önemlidir.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *