Cosmetics

Minty taze! Metropolitan çürümesinin yeni Dudak Junkie liplossları, takıntılı, yıkanmış, yıkanmış

yeni Metropolitan Çürüme Dudak Junkie Lipgloss’u kullanarak ($ ​​19), Bahar 2013 için üç yeni tondan biri olan
Üç yeni $ 19 Metropolitan Çürüme Dudak Junkie Glosses’ten birini yıkamayı seçerseniz, tüketilen veya ezilmiş, büyük olasılıkla sabahları sabahları (ve dilinizden kurtulmak için) dişlerinizi temizlemek istiyorsanız) Ancak, unutmak için meydana gelirseniz, en azından nefesiniz iyidir!

Aksine, dudaklarınızın taze tadını tadı olacaktır, çünkü bunlardan üçü de nane aromalı olduğu kadar aşırı! – Bunun yanı sıra, neşeyle diş macunu gibi harika bir nane.

REKLAMCILIK

Kayıt için, Metropolitan çürüğü, “Düğün Nane” gibi kokuların yanı sıra, tamam, eminim, eminim, eminim, bunu anladım (ama aynı şekilde bana sendyne tüpümü hatırlatıyorlar).

İlkbahar için yeni, yakın zamanda dudak Junkie Lipgloss hattına ek olarak, bu üçüzler, çok çeşitli pigment derecelerine sahip pembe tonlu pembe tonlarıdır.

Dudak bağımlıları, metropolitan çürümesinin soğutması, şaşırtıcı derecede uzun zamandır süren parıltılar. Onlarla, 4-5 saat arasında herhangi bir yere geliyorum, bu da bir lipgloss için oldukça büyük, henüz yaptıkları kadar uzun ömürlü olmasına rağmen, dudaklarımdaki ıslaklığı emmiyorlar.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yapışmaz olarak faturalandırılırlar, ancak bunun hakkında dunno. Saçlarımı geri çırptığımda (saçlarımı geri çırpırdım), başıboş dolandırıcılık, parlatıcıya sıkışmış, bu da ağır olduğu kadar ağırdır.

Beni rahatsız etmiyor, ancak inanacak bir şey olduğunu varsayıyorum. Gerçekten yapışkan olmayan bir UD parlatıcısı için, bunun yerine dudaklardan birini denemek isteyebilirsiniz.

Soldan: takıntılı, yıkanmış
Soldan renk örnekleri: takıntılı, yıkanmış gibi

Biraz kalın, yapışkan bir doku ile harikasınız, bu üçünün herhangi bir türünün, Metropolitan Decay’in yeni bahar sürümlerinin geri kalanıyla fantastik olacağına inanıyorum, özellikle yeni çıplak temeller paleti gibi, özellikle de çoğunlukla gidiyorsanız Nötr, doğal görünüm, hepsi oldukça barışçıl pembeler, ne olursa olsun, parlak ya da iğrenç değil (bunun için bir zamanın yanı sıra bir zaman olduğuna inanmadığım için).

Düşük anahtar hakkında düşünüyorsanız, doğal makyaj bakar, bunlar bunun için fantastik olmalıdır.

Ve daha fazlası, cephane paleti gibi. Aydınlıklara sahip güçlü bir göz bakabilirsiniz, yanı sıra dudaklarınızda saf bir pembe ile dengeleyin.

Kesinlikle tüketilen kesinlikle takıntılıydı. Bu benim bu üçünün tercihim. Kızarmadan daha koyu, bu yüzden onu dudaklarımda gerçekten görebiliyorum, ayrıca çok sıcaktan daha sıcak, bu yüzden sıcak NC42 cilt tonuma iyi uyduğuna inanıyorum.

Takıntılı

Ezilmiş

York’un nane patticisinin gücüyle uzun ömürlü, parlak parlaklıklar? Evet lütfen.

REKLAMCILIK

UD’nin paletleri genellikle şovu alır, ancak bunlar biraz eğlenceli. Soğutucu tonlu pembelerden hoşlanıyorsanız, bu üç yeni Minty dudak bağımlılarının kaymasına izin vermeyin (en azından Sniff testi yapmaz).

Fiyat: Her biri 19 $
Müsaitlik: Şimdi Metropolitan Çürüme Sayaçları ve Urbandecay.com’da teklif edildi.
Makyajın yanı sıra cazibesi blogu derecesi: B + (onlar biraz yapışkanlar, ancak bununla harikayım)

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *