Cosmetics

CoverGirl Clump Crusher Maskara’nın kavisli fırçası, kirpikleri uzatırken

covergirl’in kümesi kırıcı maskara (6.99 $) giyen kirpikleri uzatırken kümeleri fethediyor
Bugün aldığım her resimde, huysuz bir piyano öğretmeni gibi görünüyorum (yukarıya bakın).

Evet, bunu bir gerçek için biliyorum! Bir çocukken, piyano derslerini (çoğunlukla iradem için) aldım ve her hafta, öğretmenim, Bayan L, orada, bir hi kitty gibi bir goril gibi tuşlara çarptığım gibi, sıkı dudaklarla otururdu. Tişört.

REKLAMCILIK

Bazen Bayan L’i gözümün köşesinden çatırdığını görürüm, bu yüzden tüm yanlış notları bilerek çarptım, ona bakar ve çok tatlı bir şekilde gülümse …

HAHAHA! Üzgünüm, Bayan L.

Ben de huysuz, ilgisiz bir öğrenciye yardım etmek zorunda kalsaydım, ilgisiz bir öğrenciye açıkça saniyelerden özgürlüğe saymak zorunda kalsaydım, ama birkaç kat giyiyorsam biraz daha az zaman (belki neşeli, hatta) görünüyordum. CoverGirl’s Clump Crusher Maskara (6.99 $).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kavisli fırça!
Birkaç ay önce Dört “gölgede” (siyah kahverengi, kahverengi, çok siyah ve siyah) bir kaç ay önce Drugstore raflarına geldi.

Kanca / özel sos? Kavisli fırça. CoverGirl, küçük plastik taslakları ve fırçanın şeklini, kökten öneriden ve yumrulara ve çarpmalardan kaçmak için onları kökten bitirirken kirpikleri ayırmaya yardımcı olduğunu söylüyor.

Ve uzunluk ve ayrılma ile ilgili olduğunda, Ala uzun, fanlanmış kirpikler, şımarık görünüyor, clump Crusher’ın harika olduğunu düşünüyorum. Kirpikler ve titreşimli fırça değnekleri gibi bir demet çan veya ıslık ile gelmiyor, ancak bir şampiyon gibi kıvrımları uzatır, ayırır ve tutar. Ayrıca, özellikle 10-13 dolarlık aralıkta, özellikle de iyileştirici bir eczane maskarı sayısının yanında, hiç fena olmayan sadece 6.99 dolar.

Ekranın solundaki göze iki kat yığın kırıcı maskara ve ekranın en iyisine gözünde maskara

En sevdiğim şey hakkında? Dayanıklılık. Sabah ilk işin olduğu için tam bir günün ardından taze göründüğünü düşünüyorum. Pul yok, lekesiz. Sadece kaldırdı, uzun, tatlı kirpikler.

Sürükle kraliçesi kirpikleri için uzun süredir olan GALS için, FYI – kalınlaşma bir maskara ile küme kırıcısını katmak isteyebilirsiniz, çünkü kalınlaşma departmanında iyi bir iş çıkarırken, kapının dışındaki Chanel Le Hacmi değildir.

Fiyat: $ 6.99
Müsaitlik: Drugstores, Ulta ve ayrıca çevrimiçi olarak dört tonda mevcuttur.
Makyaj ve Charm Blog Puanı: B +

Hey, shawty! Bu senin doğumgünün!

Bana bir dilim pasta ve bir bardak şampanya, çünkü MBB sadece altı döndü. Bugün.

Buna inanabiliyor musun? Bazılarımız birbirlerini 2000 günden fazla tanıyorduk.

Vay.

REKLAMCILIK

Ne söyleyebilirim? Yeni bir okuyucu ya da eski bir arkadaşın olup olmadığını ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Seninle büyüyen bir patlama oldu ve gelecek kadar birçok yıl bekliyorum. Umarım Sophia’ya Dorothy / Rose / Blanche olmaya devam edeceksin.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *