Bu kirpikler sahte mi? Hayır, Fayda’nın yeni maskarasına göre, Wimpy kirpikleri isteyen gerçek

? Yapmıyorum, bilmiyorum! Ptooey dersen! Yanlıştan daha az bir şey görünen kirpikler için, Faydası yeni bir bahis yaparlar (“İnançın ötesinde maskara!”) Maskara kirpik-tastik şehvetinizi tatmin edecektir.

Bu Temmuz ayında sayaçlara, mağazalara ve çevrimiçi olarak fayda sağlamak için gelen yeni 22 $ Jet Black maskara, dramatik uzunluk, ayrılık, kıvrım, hacim ve asansör vaat ediyor – hemen hemen tüm shebang. Ve tüm bu cepheleri teslim etmesine yardımcı olmak için, Faydalı, kademeli kıllar (hacmi arttırmak için) ve dikenli bir fikir (asansör, tanım ve kıvrım için) ile özel bir fırça oluşturdu.

REKLAMCILIK

Bu hafta spor yaptığım kirpikler yeni bir maskara kombinasyonunun izniyle geldi. Görünümü seviyorum, ama çok fazla iş gerektiriyor, bu yüzden gerçek olduklarını umuyorum, sonuçları kombinasyonum kadar iyi veya daha iyi sunuyor. Streaming’i sevmelisin, biliyor musun?

Testi gerçekleştirmek için, birkaç farklı şekilde uyguladım – fırça ile uygulanan tek bir kat yatay olarak tutulan, dikey olarak tutulan tek bir kat, sonra çift kat yatay olarak, vb. En iyisini aldığımı hissettim Sonuçlar, fırçayı yatay olarak tutarken iki kat uyguladığımda ve daha sonra fırça yukarı ve aşağı doğru bir ürün ekledi.

Bitmiş kirpik görünümü aslında Mac Studio Fix Boldblack Maskara’dan aldığım görünüme benziyor – jet siyah ve hafif, ancak kalın görünüyor, uzunlukta ılımlı bir artışla, kirpik kıvrımımdan kıvrılma eğilimi ile birlikte.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Faydalı her alanda, bunun söyleneceğini söyledi mi? Belki hayır, ama hala genel görünümü seviyorum. Kirpiklerimin onunla ne kadar kalın ve karanlık görünmesini seviyorum ve aşınma süresi şimdiye kadar iyi görünüyor. Bugün tek bir leke veya pul olmadan bugün yaklaşık altı saat boyunca devam ettim ve bu hafta kullanmaktan, çıkarmanın da kolay olduğunu gördüm.

Önce (üst) ve iki kattan sonra (alt)

Önce (solda) ve iki kattan sonra (sağda)

Ancak sevdiğim kadar gerçek maskara’nın rengi ve hacmi, fayda onu uzunluk, ayırma ve kıvrımlı tutma departmanlarına itebilirdi. Kirpiklerim onunla daha uzun göründüğünü düşünüyorum, ancak kentsel Decay Cannallball/Buxom güçlendirilmiş kombinasyonunu giydiğimde neredeyse uzun, ayrılmış veya kıvırcık değil.

Not: Katmanlanması zor görünüyor. Pazarlama gerçekten biriktirmeyi öneriyor, ancak iki katın ötesine geçtiğimde kirpiklerim topaklanmaya ve birbirine yapışmaya başlıyor.

Gerçek olduklarını bilmek için çok daha fazla zaman harcamayı planlıyorum, ancak şu andan itibaren, karanlıktan daha karanlık bir siyahta iyi bir kalınlaşma maskarası olarak görüyorum. Zaten doğal olarak kıvırcık kirpikleri olan kızların (şanslı!) Müthiş bir uyum olduğunu bulacağına bahse girerim.

Fiyat: 22 $
Kullanılabilirlik: Bu Temmuz ayında sayaçlara, mağazalara ve çevrimiçi olarak yararlanmak için geliyor
Makyaj ve İtiraz Blogu Derecesi: B+

Temmuz ayına kadar yapabileceğinizden emin değil misiniz? Takviminizi 10 Haziran için işaretleyin. Bu, Faydalı, Kanada ve ABD’deki aşağıdaki yerlerde gerçek maskaraya bir günlük bir “flaş satışı” düzenleyecek.

Kaliforniya
Macy’nin Birlik Meydanı
170 O’Farrell Caddesi
San Francisco, CA 94101
(415) 397-3333 x4886
A
Bloomingdale’in Santa Monica
315 Colorado Ave
Santa Monica, CA 90401
(310) 985-6400
A
Ulta Laguna Gateway
9141 West Stockton Blvd.
Elk Grove, CA 95758
(916) 478-2610
A
Ulta Creekside şehir merkezi
1232 Galleria Blvd.
Roseville, CA 95678
(916) 780-1117
A
Sacramento Gateway’deki Promenade Ulta
3591 N. Freeway Blvd
Sacramento, CA 95834
(916) 285-6450
A
New York
Sephora Times Meydanı
1500 Broadway #304
New York, NY 10036
(212) 944-6789
A
Illinois
Fayda Butik Armitage
852 West Armitage
Chicago, IL 60657
(773) 880-9192
A
Kanada
Sephora Eaton Merkezi
220 Yonge Caddesi
Toronto, Ontario M5B 2H1
(416) 595-7227

Tüccar Joe’nun Mango & Cream Bars kadar şaşırtıcı!

Hayır, gerçekten. Beni Elliot Stabler: Rage Cop’un harikalarıyla tanıştırdığı için Reader Instant Karma’ya (iki kediciye, Gizmo ve Tigger) teşekkür etmeliyim.

Öncül temeldir (ve sadece parlak). Siteyi ziyaret edenler, Law & Düzen: SVU’dan Dedektif Stabler’ın tehditkar bir resmine altyazılar yerleştiriyor.

Ha! İşte favorilerimden birkaçı…

REKLAMCILIK

Her türlü rad, değil mi?! Hmm… düşünmek, düşünmek, düşünmek.

Dost Mahalle Temyiz Bağımlınız,

Karen Â

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *