İhale Veronica Malibu Deniz Yosunu ve Ananas Vücut Scrub

Bir sonraki gal kadar iyi bir et ihalesini seviyorum, ama bir tane bulmayı beklemiyordum – bu ikisini yeni vücut ovma!

Hayır, indie cilt bakım hattı Veronica Malibu’nun üretim tesislerinde kalite kontrol sorunları yoktur. Seaweed & ananas gövdesi ovma kavanozunda bulduğum et ihalecileri (2 oz. Kavanoz için 28 $) kasıtlı olarak eklendi ve ürünü cilt ovmalarının kalabalık alanında birbirinden ayırıyorlar.

REKLAMCILIK

Son zamanlarda, aşındırıcı veya acı verici fırçaların havasında bulunmadım; Daha nazik ve daha nazik bir şey istiyorum, bu yüzden su, aloe vera jel ve deniz yosununun Veronica Malibu’nun yeni ovaladığı ilk üç malzemenin olduğunu öğrendiğimde ilgimi çekti.

Aloe’yi seviyorum ve her zaman var. Bir kez bir bitkim vardı, ama üniversiteye taşındığımda babamın bakımında bıraktım. Kötü hareket… Diyelim ki, başparmakları o zamanlar Vera Green değildi.

Bu ovma bir jel, bu yüzden ona bu sümüksü bir his var (muhtemelen ya seveceksiniz ya da nefret edersiniz), ama garip bir şekilde ferahlatıcı buluyorum. Diğer şeylerin yanı sıra, jel jojoba boncukları, papain (papaya’dan) ve bromelain enzimlerini (ananastan türetilen bileşikler); Papain ile birlikte, Bromelain et ihale için kullanılacak en popüler maddelerden biridir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Mutfak/Güzellik Eğlencesi Gerçek: Şefler bromelain tozunu doğrudan pişmemiş ete serpecektir, burada Forkking adlı bir işlemden nüfuz eder, bu da eti pişirildiğinde hassas ve lezzetli hale getirir.

Bir ovma olarak, jel şaşırtıcı derecede nazik hissediyor ve hafif bir ananas kokusuna sahip, yum! Ama o kadar nazik değil, işe yarıyormuş gibi hissetmiyorum. Durulduktan sonra, yağ bazlı bir gövde eksfoliatörü kullandığımda cildimi pratik olarak hissettiren bir nem tabakasının arkasında bırakıyor, ancak bu şeyleri kullandıktan sonra küveti kayganlaştırmıyor!

Makyaj ve Charm Blog Derecelendirme: Pahalı mı? Evet, biraz (küçük bir 2 oz için 28 $. Kavanoz, ah!) Ve şimdiye kadar gördüğüm en güzel ambalaj değil, ancak Veronica Malibu’nun hoş bir koku ve ilginç bir listesi ile ilginç bir ovma var içindekiler. Mega nemlendirici fırçaları seven ancak yağ bazlı bir tane kullandıktan sonra kaygan bir küvetle uğraşmak istemeyen bayanlar bunu gerçekten takdir edebilir. Çevrimiçi olarak mevcuttur. B seviyesi

REKLAMCILIK

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

P.S. Tüm pazarlık avcıları için, biraz daha ucuz bir alternatif arayış yaptım ve sağlık gıda mağazalarında bulunan doğal bir cilt bakım hattı olan Jason’ın Jason Natural Aloe Vera yatıştırıcı vücut ovma adlı benzer bir aloe tabanlı ovma yaklaşık 6 $ için yaptığını buldum. Scrubbies, jojoba yerine pirinç kepeği şeklinde gelir ve çok sayıda başka malzemeyi de içerir (23 tanesi), bunlardan çok sayıda sentetik, ama eğer denerseniz, lütfen bana bildirin Eğer beğendiyseniz.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *