Knockoffs / Sahte makyaj mı yapıyorsunuz?

Bu, merak ediyorsanız, thebalm’den gelen gerçek şeylerdir.
Hiçbir yerde yasalın yakınında olduğunu bildiğiniz markalı / sahte / sahte / knockoff makyajını azalttınız mı, ama yine de var mı?

Bu hikayenin farklı versiyonları son birkaç ay boyunca turları yapıyor. Son zamanlarda cazibesi gördüm. Amerika Birleşik Devletleri’nde sahte makyaj satan insanları ve Estée Lauder gibi şirketlerin, sahte makyaj siyah pazarını kapatmak için acı operasyonları üzerinde çalışan özel araştırma ekipleri ekibiydi.

REKLAMCILIK

Sahte makyaj büyük iştir. Los Angeles’ta, Santee Alley adında iyi bilinen bir yer var, burada insanların gidebilecekleri ve küçük dükkanları satın alacak küçük dükkanları da inceleyecekleri, kentsel çürüme, MAC – hayal edebileceğiniz her popüler hattaki her popüler çizgiden aldığınız paletler.

Hiçbir zaman sahte cazibe ürünleri satın almadım, ancak istemeden yıllar önce bazı sahte makyaj aldım. Becca, onlar bir mega markasıydı ve sadece Dünyanın Bulması Gerekenler, SF’deki Neiman Marcus’taki küçük sayaç ya da saf Charm Store’da (Hala var olanlar bile) ?).

Sınırlı sayıda mevsimlik makyaj koleksiyonu piyasaya sürülürlerdi ve 2012 Balearic aşk koleksiyonundan, bu kadar iyi olan Cabrera adlı çift uçlu bir göz astarı vardı!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bir tarafın morumsu bronza vardı, diğeri de çarpıcı bir sıcak altın bronz vardı ve acı verici derecede güzeldi.

Benimkini bitirdikten sonra, başka bir çevrimiçi aradım ve onu bulabileceğim tek yer Amazon’du, bu yüzden bir Amazon satıcısından bir Amazon satıcısından çok iyi olmalı, gerçek bir fiyatla dört (!) Kurşun kalem satın aldım. Hayat için ayarlanacak.

Hayır.

Hemen, bir şeyin kapalı olduğunu keşfettim. Kalemler çok az pigment vardı, su hatlarımın üzerinde kalmayı reddetti ve gözlerimi suyumu yaptılar bile, sadece kirpik çizgilerimde giydiğimde bile – orijinal Cabrera ile hiç olmadım.

Onları en iyi şekilde atmalıydım ve orada, ama paramı tıkadığı gibi hissetmek istemedim (üçüncü taraf Amazon satıcısı geri döndü), bu yüzden onları birkaç kez daha kullandım. kabul edilmeden önce alındı ​​ve onları attı.

Şimdi knockoffs ile ilgilenmiyorum, ama bence bir çocukken, saf, çok az harcama parası olan bir genç olduğumda bir çocukken olabileceğimi düşünüyorum. Kendimi derinden indirimli bir sahte UD çıplak palet tarafından gerçekten cazip olduklarını görebiliyordum. Bir gün eve yürürken ve her biri 10 dolar için aynı “Urrrrban Decay Paletleri” ile kaplı bir köşede bir kart masasına rastladım gibi? Cehennem, evet, işte öğle yemeğimin paramı!

Ama şimdi? Nuh uh. Çok fazla risk var.

REKLAMCILIK

Peki ya sen? İsterseniz “satın alınan” yerine “toplanan” diyebilirsiniz. Hiç bilerek “aldım” sahte makyaj mı? Bilinçler bilmek istiyor.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *