Cosmetics

Makyaj ve Charm Blog Monday Poll, Vol. 343

Merak ediyor olabilirsiniz, “Öyleyse bu, bu mazilemenin bu pazartesi anket anketi yine de!?”

Peki, tam olarak bir anket değil. Sürekli gelişen (gelişen?), Biraz rastgele bir soru listesi, son yedi yıldır her pazartesi sabahı okurlara koyduğum bir soru listesi. (Beyniniz için bir vuruş gibi.) Her zaman yorumlardaki cevaplarınızı okumayı çok memnun oldum ve umarım benimkileri okumayı seversin.

Hangi müzik, sesli kitaplar veya podcast’ler son zamanlarda dinliyorsunuz?
İTunes Radyosu’nu çok, özellikle klasik istasyona, ve bu bir istasyonun “yerde” olarak adlandırılan bu istasyonun, şu anda tempoyu 70S-ISH ile “yerde” denir.

Ben de R & B istasyonunu dinliyordum, ama tüm şarkıları rotasyonda duydum ve tekrar tekrar tekrarlamaya başladım … Biraz kızın onu cep telefonundan asla aramadım, penceremi açıp sokaktaki yabancılara çığlık atacağım!

Makyaj uygulamanızın en karmaşık kısmı nedir?
Hmm … Peki, “Hazırlık” aşamasına şiddetli yatırım yapıyorum, ya da fiili yüz boyamadan önce, cilt bakımı, primerleri ve tüm bu iyi şeyleri biliyorsunuz, ancak işlemim muhtemelen çoğundan çok daha karmaşık.

Bundan sonra, muhtemelen göz makmanım, son zamanlarda biraz geri dönüşüm olmasına rağmen. çünkü o kadar soğuk. Çok fazla zaman almayan gözler yapmak için hala daha fazlayım.

Evcil hayvanınız hiç Cadılar Bayramı için giyinmiş mi ve öyleyse, ne giydi?
Sanırım bu sorunun cevabını zaten biliyorsun HAHA! Sekmelerin köpekbalığı kazak için rave eleştirileri aldığı için, bu yıl tekrar getirmeyi düşünüyor.

Sır tutabilir misin?
Sadece beni tatlılarla rüşvet verirseniz ve / veya kedimi tehdit ediyorsanız.

Şaka yapıyorum! Evet, bir sır tutabilirim. seninki benimle güvende.

Bugün yapmak istediğin bir şey mi?
Tek istediğim iyi bir gün geçirmek ve aynı şeyi yapmanı istiyorum. Her görevi memnun bir kalbiyle yönlendirmek istiyorum. Bu benim mantra benim gün için.

Aslında, Mantra’m hafta için.

REKLAMCILIK

Senin sıran. Aşağıdaki soruları yalnızca cevaplarınızla bir yoruma kopyalayıp yapıştırın. Onları okumayı dört gözle bekliyorum!

1. Son zamanlarda hangi müzik, sesli kitaplar veya podcast’ler yaptınız?
2. Makyaj uygulamanızın en karmaşık kısmı nedir?
3. Evcil hayvanınız hiç Cadılar bayramı için giyinmiş mi ve öyleyse, ne giydi?
4. Bir sır tutabilir misiniz?
5. Bugün yapmak istediğiniz bir şey?

Günaydın arkadaşım! Umarım şimdiye kadar iyi bir pazartesi geçiriyorsunuzdur. Ülkenin bir kısmı şu anda tarihsel olarak şiddetli yağışlarla en çok zor havalarda gidiyor, bu yüzden umarım nerede olursanız olun iyisindir.

REKLAMCILIK

Sekmeler sadece burada beni denetliyor, her zamanki gibi. He says, “MROW!” bu arada.

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *