Ürün Spot Işığı: Ilia Balmy Tont Nemlendirici Dudak Balsamı

Cidden, en iyi “at ve git” dudak renklerinden biri!
Tatil satın almaya erken başlamak için herhangi bir planınız varsa, kız arkadaşım, bunu%100 destekleyeceğim! Şu anda Waaaay’da olduğu gibi, Hella’yı erken yaptığım bir vuruştayım, aynı zamanda böyle bir şekilde dışarı çıkıyorum (birkaç tanesi üzerinde daha fazlası).

Tatil alışverişine geri dönersek… İyi arkadaşlarınız ve diğer makyaj severler için Ilia’dan bu büyüleyici bit numarasıyla başlamanızı önerebilir miyim? O kadar çok beğendim ki, iki kez bir doğum günü hediyesi olarak sağladım, aynı zamanda zaten bir ya da iki Noel çorapına koymak istiyorum.

REKLAMCILIK

Kaçakta (28 $) balmy tonu nemlendirici dudak balsamı, kremsi bir yüzeye ve ince parlaklığa sahip nötr bir pembe çıplaktır. Çok fazla dudak balsamından çok daha pigmentlidir, ancak normal bir rujdan daha az yoğun, ne anladınız? Kesinlikle muhteşem ve giyilmesi çok basit. Son birkaç gündür tüm iş toplantılarımda kullandım… Dört tane oldu mu? Yoksa beş miydi? Cidden, sayımı kaybettim. Diğer insanlarla çalışmanın bütün bir toplantıyı gösterdiğini hatırlayamadım. Neyse ki, bu dudak balsamı Cam’da ve gerçek yaşamda mükemmel görünüyor ve ben de bir ton kullanıyorum!

Hafif ama nemlendirici, bu yüzden dudaklarım kullandığımda harika hissediyor ve aynı zamanda hafif vanilya aromasını ve kokuyu seviyorum. Dudaklarınız hariç, tüm vibe son derece rahat, esnek pantolon gibi.

Ve renk? Şimdi, bu gürültü brüt, ancak bir nedenden dolayı diş etlerimle aynı renk olan dudak renklerini gerçekten seviyorum! Tuhaf, biliyorum, ancak “sakızlı pembeler” yüzümü aydınlatıyor. Son derece ama daha iyi, bu özel gölgenin çok çeşitli cilt tonlarında çalışacağından şüpheleniyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Bu arada Mac’te hala bir NC42’im.
Uygun bir şekilde, buna gürültüyü biraz daha az korkutucu ve tam bir rujdan çok daha ulaşılabilir hale getirdiğine inanıyorum. Elbette, Stila Beso gibi tam kapsama bir şeyden daha az yoğun, ancak tek istediğim hızlı bir rötuş olduğunda, daha az hassasiyete ihtiyaç duyduğu için haftanın herhangi bir günü Beso’da kaçak tutacağım.

Sephora’dan Runaway’i geri döndürme seçeneğini istediğime göre satın aldım, ancak bir dahaki sefere Ilia Web sitesine gideceğime inanıyorum. Geçen yıl bir Black Friday satışları olduğunu duydum. Bunu tekrar yaparlarsa, orada olacağım.

Tamam, bu yüzden, bir şeyler yapmaya geri dönelim ve erken ortaya çıkıyor… Bu benim tüm büyük dünyada tercih ettiğim yeni şey! Son zamanlarda, 15-20 dakika erken ziyaretler kadar gösteriyorum-Connor’u okula bırakmaktan toplantılara, okulla ilgili etkinliklere kadar-ve dünyam kalıcı olarak değişti. Otomatik otopark daha kolay oldu, geç ortaya çıkma konusunda stresli değilim, aynı zamanda ilk gelenlerden biri olmak mükemmel hissettiriyor. Bunu söylediğime inanamıyorum, ancak erken oradaysam, mutlu bir kampçıyım!

REKLAMCILIK

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

P.S. Sonbaharın ilk günü çok mutlu!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *