Chanel SummerTime 2008 Renk Koleksiyonu şimdi Nordstrom’da sunuldu!

Pink, Mercan, Haki, Bronz – Chanel’in SummerTime 2008 renk koleksiyonu ülke çapında Nordstrom mağazalarında ortaya çıktı, bu yüzden dün ganimetimi favori Nordstrom Chanel Counter’a baktım.

Seyretmek!

REKLAMCILIK

Birkaç renk örneği, Ooh la la!

Chanel Counter Homie’m olan İsa (Hey-ZOO’lar), Oasis Quad, Haki Yumuşak Dokunmatik Göz Farı, Vert Bronz Suya Dayanıklı Eyeliner ve Emeraude Suya Dayanıklı Maskara’yı kullanarak bu hızlı göz görünümü ile üzerimde biraz sihir çalıştı.

Koleksiyon, gevrek, haki elbise, altın takılar, yılan ciltli sandles ve elbette bronz cilt ile giydiğiniz renk türleriyle gelişmiş safariyi çağrıştırıyor. Bronzdan bahsetmişken, koleksiyon, gölgeler, cilalar, astarlar ve ruj çeşitleri ile birlikte çok sayıda bronzer – beş toz ve bir krem ​​- içerir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

YÜZ
Soleil Tan de Chanel Nemlendirici Bronzlama Tozu (48 $) – Beş renkte bir toz bronzlaştırıcı kompakt: çöl mercan, terre epice, terre ambre, çöl bronz ve samur d’Or
Bronz Universel de Chanel Sun Illuminator (45 $) – Bir ışıltılı sıvı bronzlaştırıcı
Sınırlı Sürüm Koleksiyonu Essentielle de Chanel (85 $)-Gözler, dudaklar ve yanaklar için çok kullanımlı bir makyaj kombinasyonu

GÖZLER
Ombre Essentielle Yumuşak Dokunmatik Göz Farı (27.50 $) – Dört renkte tek tava göz farı: Tigre (Bronz), Nomade (Pembe Gül), Haki (Haki Green) ve Safari (Stone Kahverengi)
Lumiã¨res Facettes Göz Farı Oasis Quad (55 $) – Oasis adlı dört renkli bir göz farı dörtlüsü, haki, bronz, mercan ve pembe ışıltılı gölgeler içerir
Ombre d’Aau Atolle Akışkan Göz Farı (30 $) – Altın Kum Renkli Sıvı Gölge Altın Kum
Stylo Yeaux Suya Dayanıklı Eyeliner (26.50 $) – İki renkte mekanik kurşun kalem renkli astar, vert bronz (yeşil bronz) ve espresso (koyu kahverengi)
Emaraude’de eşsiz suya dayanıklı maskara (27.50 $)-Jade çevre dostu suya dayanıklı maskara

Dudak
Glossimer Dudak Parlatıcısı (26 $) – Yeni bir sürüm olan Gazelle, ışıltılı son derece sıcak bir pralin pembedir; Bunun son derece hızlı bir şekilde sunulacağını tahmin ediyorum, bu yüzden bir veya iki veya beş tüp alın (iki tane alıyorum, lol). Diğer iki renk, pinup (buzlu altın şeftali) ve deniz kabuğu (yumuşak, ışıltılı pembe), aynı şekilde Glossimer koleksiyonunun üyeleridir.
Rouge Hidrabase Krem Ruj (26 $) – Leopar’da (Altın Mercan) ve artan flamingo (parlak pembe) sunuldu
Rouge İtiraz Satin Dudak Rengi (30 $) – Naive (Pembe Çıplak) ve Meraklı (Çıplak Kahverengi).
Aqualumiere Sheer Lipshine (26 $) – Zanzibar (Yumuşak Şeftali) ve Mauritius (Bronzed Mercan)

ÇİVİLER
Le Vernis – Tırnak Renkleri (19 $) – Antilop (Buzlu Altın Kahverengi) ve Flamingo’da (Parlak Bubblegum Pembesi) Sunulan

Onları incelemek için Nordstrom’a en kısa sürede seni getirin!

Ne düşünüyor? Bunları hissediyor musun?

REKLAMCILIK

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Bu girişi beğendiyseniz, rastgele yayın jeneratörümle şansınızı deneyin. Ayrılmadan önce tamamen rastgele bir gönderi için tıklayın.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *