Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Charm Blog Mascot, Vol. 187

Sekmeler bu gece TV’de sosyal ağı görüntülüyor ve bunu bilmiyorduktan bilmiyorum, ama aslında Facebook’un orijinal kurucularından biriydi.

Evet, o zaman Catbook’u denirdi ve sekmeleri, kampüsteki en büyük kediler kulübü olan Harvard’daki Crimson Feline Derneği’nin başkanıydı, bu yüzden kedilerin yeni web sitesine kaydolması için sorumluydu.

REKLAMCILIK

Her biri, sekmeler ve diğer kurucular arasında bazı politika, fikri mülkiyet ile ilgili bazı iddialar ve sekmelerin dışarı itti. Tamam, olsa da, çünkü kitty modellemesine odaklanmak için zamanını serbest bıraktı.

Sekmeler, devam eden davalar nedeniyle yıllardır bile konuşamadı … O ve Mark Zuckerberg bir süredir orada konuşmuyordu, ama şimdi medeni.

Kitty modellemesinin konuşması, sekmelerin yoğun bir hafta geçirdi! Mac, Zoya, Kum saati, Nars ve Cheeky Maymun kozmetikleri için kitty modelleme işleri vardı. İşte en son çalışmalarından bazıları.

Kedinin sekmeleri kimdir? yaklaşık dört yıl önce, kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. Sekmeler, çevrimiçi olarak tamamen olmaya çalışır, ancak en sevdiği sosyal ağ Twitter (@partywithtabs). Eğer ilgileniyorsanız, diğer sekmelerin son zamanlarda burada arşivlerde neler yaptığını görebilirsiniz.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *