Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Temyiz Blog Mascot, Vol. 197

Ne güzel bir gece. Sadece 9’dan sonra burada, ama yine de dışarıda biraz ışık var ve ufuk pembe, kırmızı, turuncu ve mor bir karışım boyanır. Penceremdeki meşe ağaçları yavaşça yumuşak bir esinti içinde sallanıyor ve hepsi beni çok … küçük hissettiriyor.

Bunları gibi gün batımları bana dünyada bizden çok daha büyük başka şeyler olduğunu hatırlatıyor.

REKLAMCILIK

Selam dostum. bu akşam nasılsın? Umarım her şey yolundadır. Son birkaç gün boyunca blogda bıraktığınız yorumlar için ne söyleyeceğinizi veya nasıl teşekkür edeceğini tam olarak bilmiyorum. Onları tekrar okurken bir sürü zaman ağladım, ama hepsi iyi gözyaşları olmuşlar.

Hala biraz titrek hissediyorum ama geçen hafta yaptığımdan daha iyi hissediyorum.

İnan ya da değil, elinden gelenin en iyisini hissetmediğiniz zaman yapabileceğiniz en terapötik şeylerden biri, kedinizi bir yürüyüşe çıkar.

Bekle – işte dışarı çık! Göründüğü kadar garip değil (tamam, belki de).

Kedinin sekmeleri kimdir? yaklaşık dört yıl önce, kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire-ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni göze çarptığından çok daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

P.S. Amerika’nın Huskiest Diva Kitty Supermodel / Aktörünün daha fazlası için, buradaki arşivlere göz atın.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *