Günün Dudak: Chanel Virevoltante, Kate Spade Gözlüklerinin yanı sıra Costco Optik İpucu!

Kate Spade Çerçeveleri ve Chanel Virevoltante Ruj
Costco Optical, Man … gerçekten beni şaşırttı. Harika seçim, harika fiyatlar.

Yup, Chanel Virevoltante Ruj’ı, Costco, WOO-Hoo’dan inantığım Kate Spade Çerçevelerini almak için kullandım. Costco, bu arada, 28 Ocak’a kadar, 40 $ ‘lık bir çift çerçeve çifti alabileceğiniz 28 Ocak’a kadar bir tanıtım yapıyor, bu yüzden aynı şekilde bu kaldırma çifti, reçeteli güneş gözlüğü için kullanacağım Spiga yoluyla tamamladım. … Ve bunun için çok heyecanlıyım! Daha önce hiç reçete güneş gözlüğü geçirmedim. Çok süslü hissediyorum.

REKLAMCILIK

Spiga Çerçeveleri ile
Ruj ramen ile devam etmedi, öğle yemeğinde, …

Göbek dolu o ‘erişte
Ve Opak Berry’nin Arttırıldığından beri, Virevoltante, Chanel’in son derece pigmentli, hafif lippiyat hatları olan Chanel Rouge Temyiz Hattı’nda, tüy ağırlıklı bir ruj (ciddiyetle, hatırlayamadığım bazı durumlarda başarısız oluyorum) Bir kişi açık), ancak bu yaşamdan bir diğerine giyebileceğiniz karşılaştırma ile bir MAC sıvı rujı kadar dayanıklı olmazlar.

Virevoltante, sadece gözlük üzerinde çalışıyorsanız ya da caydırıcılık yaparken, ancak sıcak erişte yemeye başladığınızda barış dışında olacak.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Chanel Rouge 158 Virevoltante’de Temyiz
Şu anda tam olarak ne kadar doygun olduğunu belirttiği anda belirgin bir yıldız. Yoğun, ancak yine de dudak çizgilerinde sürünmez. Aynı şekilde, nemlendirmenin yanı sıra, dudaklarımın çok pürüzsüz görünmesini sağladığı gibi nemlendirmenin yanı sıra. Gibi!

Merhaba, Chanel Viravoltante
Gözlüklere geri dön …

Costco Optik İpucu: Costco’da istediğiniz bir çift kareyi keşfederseniz, en kısa sürede onları sıkmaya zorun. Gördüğün (haha), burada kullandığım parite aynı stil değil, bir kaç hafta önce sevdim, çünkü bu hafta mağazaya geri döndüğümde, aynı kareler gitti ( korku!). Costco halkı bana birisinin mağazada bir çift kare ilan ettiğinde, mağazanın çekmecelerindeki ek yedek çerçeveleri yok.

Temel olarak, demir sıcakken vurulmalısın.

Ekrandaki çerçeveler, sahip oldukları çerçeveler, yanı sıra, benim gibi olduğum gibi olduğuna inanmak için dükkandan ayrılırsanız, o zaman geri döndünüz, ancak sevdiğiniz çerçeveler gittikten sonra kırma işleminden sonra gittikten sonra Üzüntü, bir ortağın, herhangi bir başka Costcos’un kendilerine sahip olup olmadığını kontrol etmesini isteyebilirsiniz, ancak bu işe yaramazsa, eğer işe yaramazsa, şansınız yok.

Huzzah! Bana yardımcı olan ortak, yakın bir mağazada bir çift keşfetti (felaketten nefret), bu yüzden bunlar son derece heyecanlıyım, hem de Spiga’lar benim arasında olanlar benim güneş gözlüklerim olacak ( Artık plajda kör olmak zorunda değilim).

Yani bu benim costco optik günümüz. Eğer sevdiğin bir şey görürsen, beklemeyin!

Son bir şey, bu ilk kez El Hub’u ve Costco’da yeni gözlük aldım, hem de servisin muhteşem olduğu kadar yeni gözlüklerdi. Evet, mağazada biraz beklemedi. Bir numara almanın yanı sıra numaranızı artıracak, ancak mağazanın etrafında alışveriş yapmak için bu 10-15 dakikayı kullanabilirsiniz, bu da yaptığımız şeydir. Alt çizgi, olsa da, şimdiye kadar yaşadığınız en iyi optik satın alma deneyimiydi.

Tezgahın tam olarak ne kadar telaşlı olmasına rağmen, benim sıram olduğunda aceleyle hissetmedim. Ortak, anlaşmamın yanı sıra, burnumun köprüsünde düzgün oturduktan sonra, eşimdeki çerçeveleri keşfetmeme yardımcı olmak için çok zaman harcadı. Ölçümler aldılar, yanı sıra görüşlerimi en üst düzeye çıkarmak için Vizyon Bakım Sigorta Kapsamı Servis Sağlayıcımla temasa geçme zamanını aldılar. Hepsi, harika bir deneyim, kesinlikle geri döneceğim.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

P.S. Bir t alabilir miyim … GIF!?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *