Son zamanlarda sevdiğim 5 şey

1. Klima yıkamaları

Pureology Hidrat Temizleme Saç Kremi (34 $), Canlı Korumalı Curl Klima Yıkama (26 $), Canlı Korumalı Curl Detangling Durulama (26 $), Aveda Kıvırcık Yoğun Detangling Masque (27 $) ve Aveda Kıvırcık Yıkama (24 $)
Dalgalı saçlarımı, yıllardır haftada birkaç kez bir mola vermek için bir mola vermek için dalgalı saçlarımı yıkıyordum, bu yüzden bazı büyük saç bakım markalarının bir kısmını “ortak yıkama” eğilimini kucakladığını görmek çok güzeldi bir şey olarak.

Minty hissettiğimde, Pureology Hidrat Temizleme Saç Kremi (34 $) kullanıyorum, çünkü kafa derimi matemimi ve bağırıyor (çok temiz hissediyor); Ciddi durma (26 $) Ciddi, Gerçekten Yoğun Detangling’e ihtiyacım olduğunda yaşayan geçirmez kıvrımlı çamaşır yıkama (26 $)) Ya da aveda kıvırcık bir şekilde işbirliği (24 $) ya da aveda, saçlarımın bir nem geçirmesi gerektiğinde Curly Yoğun Detangling Masque (27 $) olmalıdır.

REKLAMCILIK

2. Kızın Kılavuzu: Melissa Kirsch (Amazon’daki 13.50 $)

Kız Kılavuzu: Melissa Kirsch (13.50 $) tarafından bütün karmaşık, öngörüsüz, imkansız fantastik hayatınızın asılmasını sağlamak
HER ŞEYE HER ŞEYE YARARLI KABUL EDİYORUZ! Bu fantastik tome muhtemelen üniversite yaş kızları ve 20-bir şeyleri akılda tutuyordu, ama her yaştaki kadınların içindeki kadınların içindeki bir şeyler bulacağından eminim.

Gibi ipuçları …

Size en iyi göründüğü şeyi bulmak

Nasıl nefret etmediğin saç kesimi

Sorunsuz Çamaşırhane

Ev taşımak seni kaybeden yapmaz

Dating ve sosyal medyanın dağınık kesişimi

Bütün yeni arkadaşlarım nerede?

Finansman, oda arkadaşları bulmak, arkadaşlıkları yapmak, temizlik, giyim – cidden, her şeyi korkutmak! Paperback’te nazik bir kız kardeşi ya da akıllı bir mentor gibi. şiddetle tavsiye edilir.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

3. “Strowing”

Saat yönünde sol alttan: L’Oreal True Match Lumi Tozu Buz (12.99 $), L’Oreal Gerçek Maç Lumi Tozu Glow Aydınlatıcı, Golden (12.99 $), Gerçek Maç Lumi Lumi Sıvı Glow Aydınlatıcı Buz (12,99 $), Carm Carm Magic Hour Aydınlatıcı Olarak Kapatıcı 03 Orta (12 $), Çiçek Charm Bal Bronz (9.98 $) ‘daki Fosforlu Tombul ($ 9.98), Ve Laura Geller Balerin’de Bulunan Gelenler (26 $)
Benden duymadın, ama görünüşte “tabakası” yeni şekillendiricidir ve bunun hakkında söylemem gereken tek şey iyilikdir.

Temel olarak, ürünü sergilemek veya özelliği istediğiniz şekilde iyice yerleştirdiğiniz aşırı vurgulamadır.

Evet, ben aşağıdayım.

4. Uyku maskeleri

Olay Regenerist aydınlık gece maskesi (25,99 $), taze siyah çay sıkıcı gece maskesi ($ 92), Korres Yunan Yoghurt Gelişmiş besleyici uyku yüz (45 $)
Zaten yoğun bir cilt bakım maskesi fetişi aldım, bu yüzden uyku maskelerinin sadece bir adım atmanın mantıklı bir yolu olacağını düşündüm. Bunları yatmadan önce uyguluyorsunuz, böylece 21 Jump Sokak Dönemi dolaylarında Johnny Depp’i hayal ederken onların thanglerini yapabilirler.

En iyi şekilde çoklu görev.

5. Tüm Erişim Geçişinde Essie Lehçe

Tüm Erişim Geçişinde Essie Lehçe (8,50 $)
Bu karanlık Indigo-Ish Menekşe eşit parçalar Moody ve eğlencelidir ve bu benim en yeni yaz Pedi Crush.

Sıran, bebeğim! Son zamanlarda sevdiğin beş (ya da düşündüğün kadar sayısız) şey nedir?

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

P.S. memnun kambur gün.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *