Cosmetics

Noel Eve Suşi, Dinlenme ve Noel Dışı Tunes

Tamam, nihayet Noel arifesi akşam yemeği için ne yaptığımızı anladım … Suşi sipariş ediyoruz! Ancak bu, eğer patlamazsa, Tayland yemeği, ve eğer bu değilse, çok meşgullerse, o zaman fırında donmuş pizzaları ve bazı glütensiz tavuk külçelerini tutuyorum.

Görüyorsun, bu yeni “pandemik zamanlar Karen,” ve ben bile bu konuda huysuz değilim.

REKLAMCILIK

Bu benim planım ve yapıyorum.
Geçtiğimiz birkaç yıl bana öğrettiği bir şey, kesinti zamanını takdir etmektir, çünkü Covid Karen öncesi Karen, tüm hediyeleri sarmak ve itti … Pandemon Times Karen, zımbalarla yuvarlanmayı ve ailemle zamanında zevk almayı planlıyor. Hatta hiçbiriyle endişelenmeyeceğim. Ne olursa olsun, yemek için özel bir şey olacak, çünkü tatil günleri için özel bir şey yeme ailemiz için çok önemlidir, ancak sadece sofistike bir menü planlamadım ve kendimi bir şey yapmadığım için daha az özel yapmaz .

Çok özel bir Noel arifesi akşam yemeği
Bugünlük? Ambalajın sonunu yapıyorum … ve rahatlarken güzellikle ilgili bakım yapacağım. TMI, ama başka ne var? Üst dudağımı balmum gördüğümü göz önünde bulundurarak bir süredir, bu yüzden mavi fincandaki mutluluk balmumu almaya ve bununla ilgileneceğim.

Yukarı Dudak Saçlarının Senin Üzerinde Nasıl Giderme Nasıl Sinkin Olması Şaşırtıcı. Bilmeden önce, tam bir Disney kötülük bıyıkım var.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Hoşçakal, Disney Villain Bıyık …
Ayrıca hediyeleri sararken ve da tırnaklarımı boyayken saç maskesini de koyacağım.

Oh, rulodan önce son bir şey – muhtemelen her yerde Noel müziğini duyuyorsunuz, ama ondan biraz mola vermeniz durumunda, işte dinlediğim şey …

1. “Dinamit,” BTS tarafından

UYARI: Bu şarkıyı dinledikten sonra, birkaç gün boyunca tekrarlayın.

2. “Bak,” mutluluk tarafından oladokun

Connor’un Tatil Dans Resital’teki dans ekiplerinden biri bu şarkıya yapıldı ve kesinlikle ye!

3. “gün olanlar” tobe nwigwe tarafından

Bütün hafta boyunca sabah ilk şey bu şarkıyı dinliyorum. “Swagger” adlı harika bir Apple TV + şovunda buldum (bir eğlence basketbol liginde bir grup gençler hakkında) ve şarkı intro’dur.

REKLAMCILIK

Noel arifesinde harika bir dinlenme var !!! Seni yarın göremiyorsam, lütfen çok mutlu Noeller ve memnun tatillerim var! tekrar görüşmek üzere. Seni seviyorum ve özlüyorum.

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *