Mac Unung Heroes: Mantar Göz Farı

Mac Mantar Göz Farı, Bir Unsung Makyaj Kahramanı
Ne zaman Mac Cork’u bir dönüş için çıkarsam, şampanya şişelerinin haşhaşını duyuyorum. “POP!”

1.000 kelebek öpücüklerini bir kahverengi göz farı tavasında yerleştirmek mümkün olsaydı, ben tamamen olurdum.

REKLAMCILIK

Bekle – bu gerçekten mümkün. boşver!

Mac’in saten kaplamasıyla ve uzun vadeli çizginin bir parçası olan orta nötr bir altın kahverengidir.

Aynı şekilde Mac’teki tek mantar değil. Cork kaş heykel kurşunluğu ve ayrıca mantar dudak kalemi de var.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Unsung makyaj kahramanı nedir? Benim için, genellikle birçok makyaj meraklısının radar ekranının altına giren uzun vadeli bir toplama ürünü, ancak rutin olarak dünyamı kayalar. Uzun süreli Unung Heroes serisi, favorilerimden birkaçı bulunur.

Cork gösterişli değil, ancak bu lanet olası harika bir işhoru gölgesi. Bu katmanlı MAC Gölge ekranlarına göz atarken özlüyor olan gölgelerden biri.

Saten yüzeyi tamamen anahtardır. Cork fantastik bir kaydırma gölgesi yapar. Bir mat göz farı kadar iki katına çıkarabilir ve kırışıklığı derinleştirebilir, yanı sıra ışıltılı bir ipucu olduğundan, temel bir mattan biraz daha karakter var. Karışımı çok daha kolay olduğu gibi.

Cork, kırışıklığımda olduğu gibi alt kirpik hattım boyunca (kapak gölgem Mac kulübüm)
Cork sizi doğrudan bir mat gibi göründüğü için önce sizi kandırabilir, ancak yakından bakarsa, en küçük parıltıyı görürsünüz (ancak orada!).

Kapak rengim harika ya da nötr bir gölge olduğunda, Cork’umun kırışıklığımda kullanmayı seviyorum, yanı sıra blues, yeşillikler, paylar ve gri ile muhteşem olduğuna inanıyorum.

Aman Tanrım! Bugünlerden biri olan kapaklarınızda Mac Club ile deneyin. Bu resimlerde kullanıyorum. İkisi birlikte Shakespearean sonnets gibidir. Mac Greensmoke da.

Cork aynı şekilde, sabahları aynaya baktığımda yanı sıra, kapaklarım her zamankinden daha kapüşonlu görünüyor. Brown’ın nötr ness (?), Kırışıklığımda daha derin bir gölgeyi, Mac yumuşak kahverengi veya eyer gibi daha sıcak gölgelerden daha derin bir gölge oluşturur.

Bu arada, aynı şekilde Mac Soba’dan daha koyudur, bu da bir nötr kahverengi Mac saten göz farı, kırışık rengi olarak büyük bir anlaşma kullanıyorum. İkisi arasında değişeceğim, ancak eğik bir kapak gölgesini daha orta tonlu bir kahverengiye geçmem için daha kolay olduğundan, süper doymuş bir kapak rengini kullanırken mantar’ı daha sık seçiyorum (gradyan gibi daha hafif bir şeye gitmek kadar dikkat çekici.).

Kırışıklığımın yanı sıra alt kirpik çizgilerimde mantar giyiyor

Sadece bir uyarı! – Bazı insanlarda, Cork turuncu çevirebilir. Altın Browns sizin için turuncu olursa, önce bir sayaçta renklendirin. Bununla birlikte, bir tezgahın yanında çevrimiçi olmazsanız veya çalışmazsanız, aynı şekilde FYI, Cork, MAC web sitesinde 6 $ için tek bir tava dolumu olarak sunulur (olsa da, siyah dava alamazsınız). Bir göz farı paletine yapıştırın, yanı sıra neşeli yolunuzdasınız.

REKLAMCILIK

Son şey, eğer bir Kızıl saçlıysanız, Cork, kaş dolgu maddesi olarak fantastik çalışır.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *