Cosmetics

Pazarlar The Cat, Makyaj, Güzellik Blog Mascot, Vol. 635

Birkaç ay vardı – son derece kısa bir pencere – sekmeler sadece, kontrol ettiğinde, kitty modellemesinden de vurguladı, hem de başrol oynadığı gibi tüm şeylerini topladı. Kovboy hayatından sonra gitmek için büyük gökyüzü ülkeye.

Evet, tamamen doğru! Ben varsayımım, Bon Jovi’nin ölülerin akustik versiyonunu oynadığı zaman ya da üç hafta boyunca tekrarlanan ömrü oynadığı zaman şüphelenmemeliydim. Bildiğiniz bir sonraki şey, Kovboy çizmeleri, 10-galon şapka ve ayrıntılı kemer tokaları sipariş ediyorum.

REKLAMCILIK

Bana neden Montana’daki ahırına taşındığımız bir gün ortaya çıktığında neden bu kadar şok olduğumu sorma.

Dürüst olmak gerekirse, orada gerçekten gerçekten hoşuma gitti. Grid dışında olmayı sevdim, aynı zamanda sekmelerin atlar için afinitesini takdir ettim. Ona baktığımda, atın bir kedisin olduğuna inanmazdın. Demek istediğim, hepsi yumuşak pençeleri ve tertemiz bakımlı kürk, ancak kirli, adamın yanı sıra düştü! Çiftlik hayatı onu iyi uyuyor.

Yemin ettiğimde bir kaç örnek vardı, ponies telepatik olarak etkileşime giriyordu. Bir kamp ateşi üzerinden bir kutudan çekirdekleri pişirirken, ona bir kamp ateşi üzerinden yemek pişirirken, atlar ile derin bir camaraderie hissettiğini söyledi. Evcilleştirilememelerini kabul etti.

REKLAMCILIK

Açıkçası, Bay bölgesine geri döndük. Tech Business, görüşmenin yanı sıra, moda insanların bizi keşfetti, bu yüzden orijinal hayata geri dönmek zorunda kaldı.

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *