Cosmetics

Blog Gezisi Ödülü

StyleDwithjoy tarafından talimat verildiği gibi, bugün yayınlanacağım, azarlanmak istemiyorum çünkü uyuyorum!

Tüzük:
• Geziyi diğer dört blogcular kadar geçirin.
• Adayları, Pazartesi’nin yanı sıra Pazartesi’nin yanı sıra Pazartesi’nin yanı sıra (lütfen, Hikayenizi 1 Haziran Pazartesi günü yayınlayın veya yayınlarınızı yayınlamasına izin verin).
• Diğer blog yazarlarının yanı sıra ziyaretçilerin yaptığınız şeyi yaptığınız şeyi neyin etkileyeceğini anlayan yenilikçi sürecinizle ilgili dört endişeyi yanıt verin.

1. Tam olarak çalışmalarım türümdeki diğerlerinden nasıl farklılık gösterir?
Blogum genellikle daha fazla makyaj yapmamakta zorluk çekmemde yoğunlaşıyor, bu yüzden konuyu akranlarımdan farklı bir şekilde tekniyoruz, bu yüzden yeni koleksiyona odaklanmadım ya da Hauls satın alıyorum. Bir fark daha fazla, mahremiyet nedenlerinden dolayı, anlaşmamın fotoğraflarını yayınlamamam, bu nedenle temyiz ürünlerini incelemeye yönelik zorluklar var. Fakat bunu, gerçek, objektif niteliklere dayalı ürünleri daha iyi açıklamam için bir şans olarak görüyorum. Son olarak, aynı şekilde konuyu bir mizah anlayışıyla teknolojiye girmeye çalışıyorum!

2. Tam olarak yazma / yaratıcı süreci nasıl çalışır?
Bazen sadece bestelemeye etkilendim, yanı sıra sadece bir yayın yapacağım, düşüncelerin akışı beynimden dışarı dökülür. Diğer günler, kelimeler kolayca akmaz, bu yüzden daha önce beyin fırtınası yaptığım kavramlardan birine varsayılan olarak varsayılan olarak, bir kelime doktorunda belirtilmiştir. Sıklıkla sabahları makyajımı gerçekten yaparken ya da akşamları anlaşmamı temizlerken / hazırlarken sık sık inanıyorum. Bunu daha önce işaret ettim, ancak yaklaşmakta olan makalelerimi planladığım bir Excel takvimini koruyorum – bu, fotoğraflamak istediğim ürünleri hazırlamak için organize olmamaya yardımcı olur ya da besteyi destekleyeceğim konuyu desteklemek için araştırma yapıyor. hakkında.

3. Neden yaptığım şeyi oluşturuyor veya üretiyorum?
Bu blogu, makyaj alımlarım için YouTube videolarının tadını çıkarmak için YouTube videolarının keyfini çıkarması için zaman doldurmam için bir eğlence olarak yapıyorum ya da gerçekten alışverişin yanı sıra dışarı çıkıyorum. Makyaj stoğumun incelenmesi süreci, tam olarak ne kadar olduğunu, ne kadar sevdiğimi ve koleksiyonumdaki gibi sevdiğim şeyi anlamama yardımcı oldu. Bu blog, “Makyaj yolculuğumda”, makyajı keşfetmeye, makyaj yapmaya başlamaktan, makyajı uygulamak için makyaj yapmaya başlamaktan, şimdi anında arkadaşlarımdan daha geniş bir çevre çemberiyle paylaşmak için makyaj yapmaya başlamak için önemli bir dönüm noktasını işaretleyecektir. Şimdiye kadar ürettiğim blogda başarı hissi hissediyorum!

4. Şu anda ne üzerinde çalışıyorum?
Ben stok fotoğraflarımda geride kaldım – allık bir sakız, ruj durak, eyeliner Stash, Vakıf Stash … Beni her şeyin fotoğrafını çekmenin yanı sıra tüm makyajımı çıkarmamı da dahildir. Hem korkutucu hem de inanılmaz derecede eğlenceli bir egzersiz! Aynı şekilde, bazı marka odak serileri yapmak istiyorum, özellikle Anna Sui veya Yves Rocher gibi markalar hakkında daha az konuştum.

4 aday:
• Stil Hakimiyeti Dominique
• Sarah Kalpler Güzellik
• NerdyLibrarierGirl kristal
• Lippie takıntısı kumlu

Genel soru: Blogumda örtmemin bir şey var mı?

Bunu Paylaş:
Paylaş

Bunu bir arkadaşınıza e-posta ile göndermek için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Reddit’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Blogger tanıma ödülü ve 250 gün no-buytoday, 250 günümde satın alın. : D eğlenceli gerçek: Mandarin argo terimi olarak, “250” (二百五 èrbǎiwǔ), “Aptal Kişi” veya “Simpleton” gösteren bir hakarettir. 😕 I was nominated sextuply (yes that’s the word) recently for the blog writer recognition award – very first by Katie of Plus+Beauty, secondly by Chris of…
September 26, 2015In “Beauty”

Real Neat blog AwardI was triple nominated just recently for the genuine Neat blog Award! : D Kurallar! 1) Ödül logosunu blogunuza koyun. 2) response 7 concerns asked by the person who nominated you. 3) say thanks to the person who nominated you, linking to their blog. 4) Nominate any type of number of bloggers…
25 Nisan 2015, “Güzellik”

The flexible blog writer award 2I was identified for this a while back by Mecia of notquitelondon however my publish was languishing in my draft folder, up until I was identified once again just recently by A woman With Pink Cheeks which prompted me to publish this already!  Thank you both for tagging me – I’ve took pleasure in getting to know…
7 Haziran 2015’te “Beauty”

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *