Cosmetics

Oradaki anneler için soru: Bebeğin gerçekten neye ihtiyacı var?

“Kutsal Bok! Benimi göremiyorum! ”

Hayır, bu zombi TV şovları hakkında konuştuğum başka bir yazı değil.

REKLAMCILIK

Zamanla ilgili ve eğlenirken nasıl geçtiğinde, çünkü bebek kız ve ben zaten yirminci haftamızdayız (!). Bitiş çizgisinin yarısındayız ve bu, duştan çıktığımda ve ayaklarıma baktığımda bu bana çarptı (çünkü artık ayak parmaklarımı büyüyen tum üzerinden göremiyorum).

Ayaklarımı boyamaya çalıştım ama vazgeçtim. Kendimi garip bir kraker pozisyonuna karıştırdıktan ve büküldükten sonra çalışmıyordu, yaşlarda ilk kez bir pedikür almaya başladım.

Bu ve diğer nedenlerden dolayı bebek kız ve yardımınıza ihtiyacım var!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Essie Bell-alt Blues
Temel olarak, Sh * t çok, çok gerçekleşiyor ve Mart ayında gelmeden önce sahip olmak için ihtiyacım olanı bulmak zorundayım – uyumak, kaka yapmak, yatıştırıcı, yemek, temizlik ve sıcak ve rahat kalmak için dişlisi.

Bir şey … nereden başlayacağımı bilmiyorum. Çevrimiçi olarak araştırıyordum, ancak herkes farklı şeyler önerir ve çok tavsiye ederler.

Çılgınca şeylerden bahsediyorum.

Düşünmeye devam ediyorum, “Bebekler gerçekten bu saçmalıklara ihtiyacı var mı?” Bebek kızın bir beşik ve bir bassinete ve bir uyumaya ihtiyacı olacak mı?

Listelerden bazıları bana küçük bir ott görünüyor, ama ne biliyorum?

Hazırlanmak istiyorum, ama her şeyi ve mutfak lavabosunu istemiyorum. Minimalist rotaya gitmeyi tercih ederim ve kınamakım zaten dikişlerde patlamış gibi hissettiriyor.

Yardımını kullanabileceğimiz yer burası.

Yedeklemek için birkaç dakikanız varsa, yeni bir annenin ihtiyaç duyduğu mutlak esaslar için önerilerinizin bir listesini (listeleri sevdiğini biliyorsunuz) kullanabilirim. Sadece en iyi 10 şeyin bile son derece yararlı olacaktı.

Aksi takdirde, bu çocuğun Mart ayında beklediği tek şey, sevimli kıyafetler ve ayakkabılar olacak, çünkü son zamanlarda bebek ayakkabılarını gördün mü!?

Kesinlikle muhteşem. Ona bir çift motosiklet botu almak ve bebeklerden gelen upgs’leri geç yol açan ve El Hub’u “Hayır, küçük timberlandlara ihtiyaç duymayacak” gibiydi.

REKLAMCILIK

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Güler yüzlü mahalle cazibe bağımlılarınız,

Karen ve bebek kız

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *