Cosmetics

Bu tekniği olağanüstü eyeliner

için iki numaralı silahım için deneyin!
Alternatif Marvel Makyaj Comic Kitap Dünyasında (tamamen var çünkü bu tamamen var), süper kahraman gücüm, geriye doğru yürürken, baş aşağı asılı ya da bir trambolin üzerinde atlamak için mükemmel göz astar uygulayabilme yeteneğidir.

(Hayal ediyor musun?! Tamamen biraz garip yaparım – @ ss youtube makyaj videoları, haha!)

REKLAMCILIK

Ancak burada bu dünyada, süper kahraman gücüm, eyeliner spektrumunun karşı ucunda. Burada, astarımı pratik olarak her şeyi mahvede etme yeteneğim var. BEKAR. ZAMAN.

Cidden, sol gözümdeki astar neden her zaman sağımdan daha kalın mı bitiyor? Tam olarak, son saniyede tamamen iyi astarı tamamen mahvetmek için tam olarak nasıl ele alırım? Bu esrarengiz bir hediye.

Çünkü kusurlu bir şekilde gerçekleştirilen eyeliner, genellikle her gün gibi yaşadığım bir şeydir! – Bir satır diğerinden daha kalın bittiğinde, geçici bir sayfaya bağlı kaldım. İlk önce, ince yönlendirilmiş bir eyeliner’i göz makyajı sökücü ile temizledim. Sonra her türlü hatalı bit türünü silmek için astarın kenarı boyunca çalıştırıyorum, yanı sıra hatalı astar hala kaldırılmıyorsa, başka birinin gitmesi gerekenleri ortadan kaldırmak için kenar boyunca bir pamuk tomurcukunu dikkatlice ovaladım.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Bu, kalem, sıvı ve jel astar için çalışır.

Tercih ettiğim düzeltme temizliği burada tuttuğum kişi, Laura Mercier’in açılı göz kalemi temiz (20 $), çünkü küçük, sert ve son derece kesin. Harika bir makyaj sökücüsü gelince, Bioderma Sensibio H2O (12.95 $) benim şu anki. Hassas gözlerimi tahriş etmez, her türlü astar, hatta uzun takdirde kolayca kaldırır.

Ve evet, bazı durumlarda, bu tekniği zaten göz farı kullanan kapaklar üzerinde kullanıyorum. (Not: Gerçekten yazmayı diledim, “Bu tekniği zaten göz filetimi olan kapaklardaki kullanıyorum.” LOL! Bir fiil olarak göz farı … Tamam, asla boşver.)

Hattı inceltdükten sonra, sadece geriye doğru geri dönmenin yanı sıra, istediğiniz herhangi bir sayıda göz farı alanına dokunun. Birçoğu, bir hatayı temizlediğim gerçeğine inanmadığım zaman farkedilir.

Bir şans ver! Lineriniz, kedinizden daha fazla pürüzsüz bir şekilde görünecektir.

Dis gibi uyandı!

REKLAMCILIK

Süper kahramanların konuşması …

Dost canlısı topluluk cazibesi bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *