Cosmetics

Crimpin ‘Kolay değil

Mahalle Çıplak Bayanlar “Merhaba!” Diyor.

Merak etme; Kimse sokakları ganimetle takılıyorlar. Bu çıplak bayanlar çiçek çeşitliliğindendir ve buradaki her Ağustos’u açtılar … Ayrıca “Pink Bayanlar” olarak adlandırdığını da duydum, ama bunun yerine “çıplak bayanlar” olarak adlandırmayı seviyorum, çünkü bu yüzden skandal geliyor! ?

REKLAMCILIK

Diğer Haberlerde … Bir süredir RODAN + alanları kullandığımın bir sonucu olarak, her gece bir süredir güçlendirin ve ilk defa uzun süre kirpikler yaşadım, son zamanlarda bunu birinci Dünya Makyajı Sorunları listeme ekledim: Dışın kıvrılamıyorum: kirpiklerimin köşeleri.

Shiseido kıvırcıkımın garip bir açıyla tutulursam onlara ulaşabilirim … ama kıvırıcı cildimi sıktı ve ben yaptığımda orta kirpikleri tuhaf bir şekilde sıkıştırır.

Waaaaaay’ı bu dış köşe kirpiklerinin tabanına indirebilecek bir şeye ihtiyacım var, bu yüzden bu yüzden bu yarı kirpik curlerlerinden birini Sonia Kashuk (9 $), Mac (22 $) veya Tweezerman’dan (19 $) buluyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Yarım Kirpik Curlers, düzenli kirpik curlerlerinin genişliğinin yaklaşık çeyreğindedir (neden çeyrek kirpik curlers adlı değillerdir?) Ve dış köşe gibi kirpik hattınızın küçük alanları için tasarlanmıştır.

Bunlardan daha önce hiç denediniz mi? Sadece Sonia Kashuk’u hedef arabamda koydum ve şimdi orada beni alay ediyor …

Ve tar-ghay konusundayken, evrensel iplik kotları satışa sunuyoruz !!! Yüksek katlı streç kot pantolon iki çiftim var ve onlardan gerçekten hoşlanıyorlar çünkü gün boyunca biraz daha gevşerler (ancak ayak bileklerinin etrafına düştüğü yere).

Güçlü yıkama ve kuruduktan sonra iyi tuttular (her hafta onları giydim).

Bonus: Ayrıca düzenli, kısa ve uzun boylu boynu alıyorlar, bu yüzden muhtemelen onları hem etmek zorunda kalmayacaksınız.

Sıradaki haki eşini alacağım!

Ayrıca, dün gece, Karen’in hayatının tarihinde ilk kez, banyo kiremiti hakkında düşünerek uykuya daldım, her şeyin …

Alt kattaki toz odasını önümüzdeki birkaç ay içinde yineliyoruz ve bu oda, yukarıdan bağırsak ve yinelenebileceğim bir oda, bu yüzden proje için heyecanlıyım.

Çömlekçilik ahır tarzına benzer klasik / geleneksel bir banyoya gidiyorum … Ana hedefim, umarım yaşayacak bir şeyi bir araya getirmek ve 5-10 yıl içinde çok tarihli görünmeyecek.

* parmakları geçiyor *

Yani, yer karosu. On altıgen kiremit için daralttım – bir mat beyazda …

Veya mermer …

İkisi arasında karar vermekte zorlanıyorum çünkü bir yandan, beyazın uzayın gerçekte olduğundan biraz daha az görünmesine yardımcı olabilir … ama diğer taraftan, bir tür ince desen fikrini seviyorum, Mermer gibi, aşağıda görsel ilgi eklemek için.

Başlangıçta siyah-beyaz basketweave yapmak istedim, ama bence çok meşgul olabilir mi?

Ne düşünüyorsun? çok meşgul?

Banyo kiremiti hakkında bir şey biliyorsanız, bir kedi bayanında Holla!

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Tgifffff.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *