Peynirli Whiz ve Eriklerle dolu bir Chanel Quad ile dolu bir beynim var: Yeni Chanel Les 4 Ombres Quadra Göz Farı Rafinementte

Yeni Chanel Les 4 Ombres Quaraca Göz Farı (59 $) Açık Gözlerim, Yeni Printemps Pré © Cieux de Chanel Spring 2013 Koleksiyonu
Netflix’te netflix’te netflix’in tadını çıkardığım tepelerin 20-bir şey sayesinde, beynim şimdi peynir fondü.

Fakültelerimin kötüleştiğini görebilseydim, beyin hücrelerinin buharlaşmasını hissedebiliyordu ve o zamanın yarısını gözlerimi yuvarlamak ve “Oh, Puhh-Kiralama!” Ne zaman Spencer ve Heidi ekrandayken, ben sadece uzaklaşamadım.

REKLAMCILIK

Ve şimdi, çok derin olduğumu hissediyorum (4. sezonun sonunda, Speidi’nin evli, “hava tırnaklarından sonra ideal, Meksika’da, şimdi pes edecek olsaydım, bu 20-bir şey saatlerce Harcanan gibi görünüyordu …

Ya da daha fazla boşa harcandı. çok daha fazla atık. ÇOK KOMİK!

Bunun yeni Chanel Les 4 Ombres Eye Gölge Quad ile yapması gereken şey, sorabilir misiniz? Peki, çok yakında, beyin hücrelerini kaybettiğim hızda, ikiden fazla göz farı harmanlamasını gerektiren herhangi bir makyajı yönetemeyebilirim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

İyi Şey Bu Bahar Koleksiyonu Quad, Erik, Layvan, Taupe ve Mor karışımıyla, iki renkli gözde gerçekten müthiş …

Son hafta boyunca ailemi kontrol ettiğimde aslında benimle getirdim ve çukurlarımdaki açık renklerden biriyle ve kirpik çizgilerimdeki daha koyu renklerden biri olan bir dizi hızlı görünüyor. Ve bu öyleydi.

Eğer küçük bir renge seven kızlardan biriyseniz, 18’den az karıncalanmış gölgenin ve “Punk Rock’u, 4ever!” DEĞİLDİR. Rafinement’e daha yakından bakın.

Normalde, punk rock renkleri için dediği zaman, kentsel bozulma gibi markaları düşünüyorum. Canlı, ışıltılı punk rock erikleri ve temizleyicileri gerçekten iyi yaparlar ve sevdiğim çok belirgin, çekici bir görünüm. Ara sıra.

Chanel, diğer taraftan, bu Dört kişilik gibi, temizlik, blues ve yeşillikler gibi renkleri genel kıyafetinize çok güzel bir şekilde karıştırıp görünmelerini sağlayan renkleri uyguladıkları şeyleri mükemmelleştirir.

Gibi, tepelerin tadını çıkardığınızda ve klasik bir siyah chanel flep çantası (swoon!) Taşıyan LC’yi görürsünüz ve bunun kıyafetinin bir parçası olduğu belirtildiğini, ancak tek bölüm değil, bu nasıl olduğunu söyleyebilirsiniz. Rafinement gözlerin üzerinde görünüş yolu hakkında hissediyorum.

Bu renkleri giyerken ve kendimi aynada gördüğümde, oradaki rengi görüyorum, ama iki ton göz farı giydiğim gibi hissetmiyorum.

Aklımın peynirini kazmak olsaydım, muhtemelen bunlara çok benzer renkleri bulabilirdim, Mac Saten Taupe gibi ve belki de – Oh, Gawd, o karanlık erik nedir? Sanırım kroki denir mi?

REKLAMCILIK

Ama chanel ile bazı şeyleri alırsın. Kullanım kolaylığı, fallout’tan acı çekmeyen tozlar ve gün boyunca geçen ürünler. Ayrıca, her zaman diğer markalardan alamayacağınız yollarla sofistike ve şımartılmış hissediyorsunuz.

Fiyat: 59 $
Müsaitlik: Şimdi Chanel Counters, Butik ve Chanel.com’da bulunabilir.
Makyaj ve Temyiz Blog Derecelendirmesi: B + / A- (Büyük Kalite, Çekici Ambalaj ve Güzel Renkler, ancak benzer renkleri diğer çizgilerde bulabilirsiniz)

Dost canlısı mahalle temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *