Yeni Bobbi Kahverengi Zengin Dudak Renk SPF 12 Ruj

Plum Rose’da Bobbi Kahverengi Zengin Dudak Renk

Bobbi Brown’un ​​en yeni bahar sürümüne bir DVF sargı elbisesinin ruj eşdeğeri ve bir çift Jimmy Choos’a inanmayı seviyorum. Opak renk ve ince parlaklığın bir kombinasyonu olan Bobbi Brown Zengin Dudak Renk SPF 12 rujlar (her biri 22 $) ne kadar resmi ne de havasız olan giyinmiş bir dudak görünümü üretir-dudaklarınız için rahat hizmet gibi ( Flava için seks cazibesi sadece bir smidgen ile).

REKLAMCILIK

12 Bobbi Brown Zengin Dudak Renk Tonları

Hafif ve pürüzsüz olduğu kadar, bu kokusuz, lezzetli olmayan rujlar, kremlerin çok daha tipik bir tam renk koruması ve daha kalın dokulara sahip matlar ve oldukça büyük bir maliyetle (bir mağaza hattı için) yaparlar (bir mağaza hattı için) .

Bugün bikini pembesinde (harika bir pembe), harika nektar (pembemsi bir mercan), erik arttı (plummy gül) ve eski Hollywood’u (bir Orangey Red) ve bunlara göre değerlendirmeyi denedim. Bobbi pigment bölümünde uğraşmıyordu. Bunlar yoğun!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Bobbi Brown Zengin Dudak Renkleri Soldan: Eski Hollywood, Harika Nektar, Erik Artırdı ve Bikini Pembesi

Soldan flaşla renk örnekleri: Bikini Pembesi, Harika Nektar, Erik artmış ve eski Hollywood

Flaşsız renk örnekleri

Bikini pembesi

Tatlı nektar

Erik gülü

Eski Hollywood

Bikini pembesi

Tatlı nektar

Eski Hollywood

Bunlarla yaklaşık beş saatlik aşınma süresi almamı seviyorum, ancak gerçekliğin uygulanacak en basit rujlar olmadığı söylenebilir. Bu gibi renk yoğun tonlarla, hata için biraz yer var ve her türlü pul veya çatlamış dudakların görünümünü vurguluyorlar. Bunlardan önceki gece dudaklarımı peeling yapmanın yanı sıra yatmadan önce bir nemlendirici dudak balsamı veya parlaklık tabakası uyguladığını keşfediyorum. Bu, bir dudak fırçası ile yavaşça uygulamak.

Fiyat: Her biri 22 $
Kullanılabilirlik: Sunulan Bobbi Brown sayaçlarının yanı sıra çevrimiçi
Makyaj ve Temyiz Blogu Derecesi: B+/A-

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Pazartesiizin geri kalanı tam olarak nasıldı? Şimdi geç bir akşam yemeğine (birkaç tembel kadın hack ile sebze dondurulmuş bir börek) yerleşiyorum ve O.C .. California’nın eski bölümlerinin tadını çıkarmaya hazırlanıyorum; Başladığımız yerde ideal geri …

Harika bir gece geçir!

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *