Tıbbi araştırma ile desteklenen, yeni yaşlanma karşıtı ürünün elektifleştirilmesi bugün piyasaya vurur

Bunlar, stendertone yüzü olarak adlandırılır ve Whopping £ 300 (Hakkında Hakkında) 500 $) Fiyat.

Kulaklık cihazı, doğal bir facelift ile karşılaştırıldığında, yüz kaslarını güçlendirmek için elektronik kas stimülasyonunu kullanır. Tıbbi denemeler, düzenli kullanımın yaşla birlikte gelen kas zayıflamasının bir kısmını tersine çevirdiğini göstermiştir.

REKLAMCILIK

Dr. Trish Smith, Kardiyolog ve Stendertone Şefi İcra Yöneticisi “Çok yumuşak ve hiç acı çekmiyor” diyor. Elektronik paneller doğrudan kranial sinirin üzerine oturur (korkunç!), sadece tüm yüz sinirlerinin dalın olduğu kulağın hemen önünde, böylece darbeler yüzündeki her kası yavaşça uyarır. kaynak

Sevişme yüzünün geliştiricisi ile video röportajı …

Galway Üniversitesi’nde Nöroloji Başkanı Dr. Michael Hennessy’nin denetimi olan Dr. Michael Hennessy’nin denetimi, 20 dakika boyunca haftada beş kez 12 dakika boyunca, ortalama iyileşme ile yüz kaslarının hacmini arttırdığını, % 18.6 olmak.

Hiç de fena değil.

Diğer şirketler tarafından üretilen elektronik yüz kas uyaranları yıllardır güzellik salonlarında kullanılmıştır – CACI cerrahi olmayan yüz germe, bunlardan biridir – ancak stenderdone, cihazın en son denemede analiz edilmesiydi.

REKLAMCILIK

Ne düşünüyorsunuz hanımlar? Yeni gelişme veya gelecekteki sınıf eylem davası

Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *