Cosmetics

Makyaj yanı sıra temyiz Blog Monday Poll, Vol. 510

Yani … Pazartesi anketi nedir?

Peki, tam anlamıyla bir anket değil. Düzenli olarak gelişen (gelişen?), Biraz rastgele kaygılar listesi, son 11 (!) Yıl boyunca her pazartesi sabah ziyaretçilere koydum. (Beyniniz için bir Kickstart gibi.) Her zaman yorumlardaki cevaplarınızı okumaktan memnuniyet duyuyorum, yanı sıra benimkileri okumaktan zevk alırsınız.

1. Bir Ballgown veya Smokin takmayı tercih eder misiniz?

Ne yaptığımına bağlı olarak, kendimi de kullanarak kendimi görebiliyorum, ancak bir Ballgown giymeyi tercih ederim. Ballgowns, çok zarif olduğu kadar zarif de, ek özel hissediyorlar, çünkü tam olarak ne sıklıkla bir Ballgown giyersin?

Ayrıca, rahat oldukları için siyah gergin pantolonumu seviyorum. Bununla birlikte, genel olarak pantolonlar, rutin yapılandırılmış pantolon – vücut şeklimi şekillendirirken keşfetmek zordur. Uzun bacaklarımın yanı sıra kısa bir gövde var, pantolonun normalde benim için son derece tedirgin olmaları …

REKLAMCILIK

2. Başlamanın yanı sıra büyük bir alışkanlık tutmayı başardığınız en iyi yöntem nedir?

Ben eski kurumum yanı sıra analogum, bu yüzden yazdırılan bir takvimin yanı sıra, eğitmenlerin gençleri raporlarına verdiği parlak yıldız çıkartmalarını kullanmayı seviyorum.

Bir yıldız alarak geliştirmeye çalıştığım yordamın yanı sıra, her gün bir tane koymanın yanı sıra, elde etmeye çalıştığım hedef için istediğim her gün yaptığım her gün bir tane koymayı seviyorum. Bir ay boyunca haftada en az beş kez egzersiz yapmak istersem, bir egzersiz yaptığımda takvimdeki yıldızlardan birini koyacağım.

Takvimde sıralanan yıldızların görülmesi konusunda tatmin edici bir şey var ve bunun da bunun önemli bir kısmının sonunda bir ödül olması; Aksi takdirde, nokta ne? Evet, yıldızların gelişmesini görmek eğlencelidir, ancak bir çift yeni ayakkabı, bir yüz, Sephora’da küçük bir savurgan gibi bir şeye doğru çalışmanın gerekliliği.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

3. Tam olarak ne kadar iyi twerk?

Sadece bu endişeyle çok yaşlı kadın gri saç emojisi ile cevap verebilir miyim? ?????? Twerking’in ne olduğundan emin olmadığım için … Hoşçakal mı? Peki, telefon etmek için kullandığımız şey.

Öyleyse, bu sorunun nasıl yanıt vereceğimi tam olarak anlamıyorum … ama saygın kalça eylemim var, bu yüzden “oldukça iyi” diyeceğim, ancak daha önce hiç yaptığımdan emin değilim.

4. En son çevrimiçi oyun / konser / gösteri neydi?

Bir süre oldu. Gittiğim son çevrimiçi etkinlik, şehirdeki arkadaşlarımın yanı sıra geçen yıl Cindy’nin yanı sıra bir gösteri oldu. Audrey Hepburn filminin müzikal yorumunu, Roma bayramından zevk aldık.

Dürüst olmak gerekirse, uyuyakaldım, ancak bu günlerde karanlık alanlarda benim için nadir değildir. günün ortasında bile.

5. Bundan hoşlandığınız bir makyaj ürünü ne yazık ki durduruldu mu?

Mac Matchmaster Kapatıcı. (Hala bir sopa kalmamın yanı sıra, bu çubuğun yanı sıra, bu çubuğu aldım. Son derece iyi oturur, ağır görünmüyor, ayrıca küçük bir parlaklığa sahip değil, bu yüzden koruma mat görünmüyor ya da dürüst, huysuz olalım.

Durdurulan Mac ürünlerinin kara deliğine giderken gerçekten crabby …

Ve bizde, kahve göz kalemi … en iyi temel kahverengi astarıydı.

Mutlu Pazartesi

Bu rastgele, ancak Pazar sabahı hangi konumun poppin olduğunu anlıyorsunuz?

(Bunun Pazartesi olduğunu biliyorum, ancak bunu dün anladım.)

Trader Joe’s, 9 A.M’de gerçek olarak poppindir. Pazar günü. Orada kimse yok. Hiçbir çizginin yanı sıra, sizi sepeti ile biçmeye çalışan hiçbir çılgın insan yok, ancak zeytinlerin önündeyken beni biçmeye çalışan bir kadın olsa da, onu söylemek üzereyken Rulosunu halledin, ancak o zaman tıpkı gibiydim, ne anlıyorsun? Nefes al. Herşey iyi olacak.

Yani, gelecek pazar, beni nerede keşfeteceğinizi anlıyorsunuz.

Ve şimdi nerede olduğumu anladın. Bilgisayarımın önünde chilling, bebek uyanmadan önce saniyeleri sayıyorum.

Umarım bugün harika bir gün geçirmeniz ve harika bir hafta geçirirsiniz. Umarım hepimizin harika bir gün geçirdik.

REKLAMCILIK

BTW, takımın dün kazandı mı? Eagles’in çekmesini görmek için sekmeler memnun oldu. Bana gelince, asıl oyundan daha fazla atıştırmalıklar hakkında çok daha fazlası. Sosisli sandviç, TJ’nin soğan sosu ve patates cipsi de vardı ve aynı zamanda TJ’den gelen donmuş sarımsak patates kızartması yaptım.

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *