Cosmetics

Pazarlar The Cat, Makeup ve Beauty Blog Mascot, Vol. 244

Bu işte, güvenilirlik her şeydir. Ağız kelimesi en iyi pazarlamadır. İşi yapan kedi olarak anlaşılmak paha biçilmezdir.

Bu sekmeleri. O her zaman işi yapan kedi, yapacaksanız, kitty modelleme topluluğunun sabitleyicisi. Dolce & Gabbana gibi büyük bir marka ne zaman yeni bir krema ile çıktığında, hiç kimsenin daha önce görmediği ve nasıl önerileceği hakkında hiçbir fikriniz yok mu?

REKLAMCILIK

Onlar telefonda çalışırlar.

Niye ya?

Çünkü mazeret yok. Sızlanmak yok. Hiçbir şikayet yok (kümeye sosun bitmediği sürece). Sadece muhteşem iyi görünüm, güçlü bir purr makinesi ve sos tarafından desteklenmektedir. Başka bir deyişle, komple paket.

Bu hafta sekmeleri bir grup büyük güzellik markası için modellenmiş ve işte portföyüne hızlı bir bakış.

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık beş yıl önce kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetik ürünleri konusunda derin bilgisi, beni gözü tatmin etmekten daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olmayı sona erdi ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Kedi Kayıtlarının Guinness Kitabında, Dünyanın İlk Artı Boyutu Kitty Supermodel olarak belirtilen sekmeler, Cat, New York, Paris ve Milan’ın pistlerinde zanaatını aldı. Kapsamlı vücudunu (işin) burada, Pazar günleri sekmeleri olan arşivlerle görüntüleyebilirsiniz: Anastasia’dan Zoya’ya.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *