Cosmetics

Mariah Carey’nin Mac Heatherette Beauty Powder

Mariah Carey’nin makyajıyla görünümünü alın, özellikle de MTV’nin The Hills’deki canlı Pazartesi gecesi performansında olduğu gibi bronz bir yanak giydiğinde.

Mariah tamamen gardıroplarını çalıştırıyor (kıyafetlerde tadı ne kadar tartışmalı olursa olsun) ve bu katil beş oktav sesine sahip. Her zaman bir kalabalığın içinde öne çıkmak için bir Çılgın Diva çizgisiyle yeterince ‘tude karıştırıyor (ve gerçekten bir kalabalığın içinde öne çıkmak için, bu diğer mac görünümünü boyut için deneyin).

REKLAMCILIK

Mimi’nin imza görünümünü iki ürünle yeniden yaratın: 1) Mac Heatherette’in Pürüzsüz Harmony Beauty Powder (22 $) ve 2) En sevdiğiniz yanak fırçası!

Heatherette koleksiyonunun bir parçası olan şimsiz pürüzsüz uyum, orta-altın bronz kompakt tozdur. Yanaklarınıza daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız, ancak pembe, mercan veya erik allık giymek istemiyorsanız, pürüzsüz bir uyum deneyin. Bence dumanlı gözlerle sıcak görünecek veya Mimi’nin aşağıdaki resimde giydiği gibi nötr tonlarla eşleştirilecek.

Bu görünümü elde etmenin hileleri, rengi fırçadan seyreltmek (kuru bir yüzeye dokunarak) ve katmanlara yavaşça uygulamaktı. Pürüzsüz uyumun aşırı uygulanması turuncu yanaklarla sonuçlanır, bu yüzden çektiğiniz görünüm bu olmadıkça, üzerine kolaylaşın (*ahem*, Michael Kors!).

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Kendim Mariah-fy için, güvenilir Mac 116’ımı çıkardım ve fırçayı yüklemek için yumuşak uyum tozu boyunca kaydırdım. Aslında ürün uygulamadan önce, bazı tozu fırçadan banyo lavabosunun yanına dokunarak boşalttım (seyrelttim).

Aynada büyük bir ole’nin çılgın gülümsemesini (önemli adım) yanıp sönerek, rengi biriktirmek için fırça kafasını her iki yanağın elmalarına birkaç kez hafifçe dokundum. Bu adımı iki kez daha tekrarladım. İstediğim rengi elde etmek üç kat aldı, ancak cilt tonunuza bağlı olarak az çok yumuşak uyumun sizin için daha iyi çalıştığını görebilirsiniz.

Görünümü tamamlamak için, sert çizgileri harmanlamak için allık renginin kenarları etrafında bir Mac 182 tampon fırçası kullandım. İşte buyur. Sen bronz bir diva!

Smooth Harmoney’i denemek için, en yakın Mac Counter’a göz atın veya Mac Cosmetics Online’ı ziyaret edin.

Bu sabah tüm deli tonlarını hissettim, çünkü dün gece yeterince uyuyamadım. Bugün yaklaşık iki saniye öncesine kadar Çarşamba olduğunu fark etmedim! Şimdi, bu öğleden sonra işe gitmeden önce birkaç ayak işimi yapacağım. Umarım benden daha iyi uyudun. bugün nasılsın?

REKLAMCILIK

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

Bunun gibi daha arsız yayınlar için güncellemelerimi e -posta ile almak için kaydolun.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *