Cosmetics

Nötr veya parlaklıklar? (Birini veya diğerini seçmeniz gerektiğini varsayarsak)

Nötrler veya Parlaklar?
Hızlı! Sadece bağırsaklarınla ​​gidin … Düşünmeyin, çünkü, çünkü bu, bu bir (tamamen şaka) gibi sert vuruşlu makyaj endişelerinizle, ilk tepkiniz genellikle en gerçek, en iyi olanıdır.

Neyse, sürpriz! – Nötrallarla gitmek zorunda kalacağım, sadece kısmen onları son zamanlarda çok kullandığımdan beri, ancak bu sadece bir aşamadır. Aynı şekilde, son zamanlarda olduğu kadar yaygın değil.

REKLAMCILIK

Ruh halde ve aydınlık için doğru zihniyetin yanı sıra olmalıyım, ancak özellikle de nötrlere karşı ayarlandığında, parlak bir teal astar ya da beiges ile birlikte açılan sıcak pembe bir dudak gibi bir jolt parlak renkten hoşlanıyorum. başka bir yerde kahverengiler.

Senden ne haber? Nötr veya parlaklıklar? (Birini veya diğerini seçmeniz gerektiğini varsayarsak.)

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Karen

REKLAMCILIK

P.S. Tamam, vay! MBB gebelik izni / blog stajı için uygulamalarınız? Şimdiye kadar 100’den fazla başvuru sahibi olmuştur (!!!). Cuma (22 Ocak), başvuruların son günü, yanı sıra, o zaman hepsini dikkatlice tırmanmaya başlayacağım, bu da beni bir hafta kadar götürecek.

Bütün bu şeyi yapıyorum, çünkü ben de ilk birkaç ayımda, ilk birkaç ayım boyunca bebek kızı ile ihtiyacım olur, ancak yine de size yardımcı olmaya adandım, bununla, Blogging / Vlogging’in çabalarınızda, bunun size yardımcı olmadığı anlamına gelir. Blogunuz, Fotoğraf İpuçları için, Tam olarak nasıl bulacağınızı, tam olarak nasıl bulacağınızı, numara (sırları oldukları değil) bloglama ipuçlarını tartışır, blog gelirinizi en üst düzeye çıkarmanıza, sizin için teknik kaygılarınızı cevaplamanıza veya sadece bir İkinci bakış açısı – hangisinin fikirlerini vuracak biri.

Zamanım erkenden önce sınırlandırılacak, ancak ilgileniyorsanız, umarım, umarım olursunuz. Üzgünüm, bana başvurunuzla ilgili e-posta ile bir endişe sorduysanız, yanıtlamadım, ancak yakında deneyeceğim. Herhangi bir sebepten dolayı, özgeçmişiniz / uygulama paketinizde bir sorun olmuşsa, e-postamla birlikte olmayan bir ek gibi, endişelenmeyin. Çalışacağız.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *