Cosmetics

#Fotd kentsel bozulur çıplak 3 paleti ve yeni Fave Clinique Lippie

bugünün gündüz glam bak!
Siz erkekler tüm arkadaşlarım buradasınız, değil mi?

Düşündüğüm şey bu, bu yüzden biraz havalandırabilir miyim? Erkeklerin beni dinleyeceğini biliyorum.

REKLAMCILIK

Peki, sadece çok fazla kocam idare edebilir. Bir anne olarak ve dürüst olmak gerekirse, bunun kısmen bir polis mazereti olduğunu biliyorum, bir içe dönük, evden istediğim kadar sık ​​çıkmam.

Sonunda vücuduma sarılmış sweatpantları soyduğumda, çünkü bir gün önce ve bir kıyafeti yapmamı sağlayan bir kıyafeti koyduğumda, makyajımla da iyi bir şey yapmak istiyorum. Bu, genellikle bugün yaptığım şey olan “Gündüz Glam” kategorisinde bir şey tercih ettiğim zaman.

Ama önce, havalandırma. Bugün makyaj ve saçlarımda çok zaman geçirdim ve hatta elbiseye bile attım. Sıcak görünüyor, evden bir günlüğüne hazırdım, ama çocuğumun başka planları vardı. O şimdi iki buçuk en iyisi ve ikisi olması zor olacağını biliyorum. Muhteşem bir kelime hazinesi var, ancak üzgün ya da boğulduğunda, bazı durumlarda, çığlık atmayı ya da ağlamayı içermeyen bir şekilde duygularını ortaya çıkarmakta zorlanıyor.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Kasabaya çarptık, ama o olmadı. İlk mağazada, benim için unbeknownst için toplam bir meltown vardı. Ben bir çığlık atma-snot uçan-uçan-her yerdeki bir meltdown konuşuyorum.

Söylemeye gerek yok, ikimiz de gözyaşlarıyla kendimiz için çok üzgün hissediyoruz, eve yöneldik … Tıpkı evimizin dışındaki günümüz bitti.

İki çocuğun ne kadar zor olacağını bile bilemiyorum, ama bilmeyenler için, Eylül ayında bir bebek kızı yaşıyorum! Anneler, lütfen bana daha iyi olacağını ve iki tane daha zor olmadığını söyle. Eğer gerekirse bana yalan!

Rosy Allık ve Göz Farı!
Şimdi bu yazının eğlenceli kısmı için – makyaj! Son zamanlarda Anna ve Adia ile pembe göz farı nasıl tuttuğumuz için biraz işbirliği yaptım ve gerçekten parlak bir görünümle gittim. Gerçekten güzel, çok daha giyilebilir görünüyorlardı, bu yüzden benzer renkleri kullanmak için ilham alıyordum.

Çıplak 3 paletimi kırmayı seçtim çünkü kullanmak isteyen güzel pembe / leylak tonları ile dolu.

Çıplak 3 Paleti Kullanarak Göz Bakışı
Sana bu görünümü nasıl aldığımı hızlıca söyleyeceğim. ‘Sınır’ (hafif bir merak-y rose) kırışıktaki ‘Sınır’ kullanarak başladım, sonra ‘öğleniner’ kullanarak biraz derinleştirdim (orta tonlu mauve-y gülü).

Daha sonra, tüm yaptığım, kapağın her yerinde ve kapağın dış yarısındaki ‘yalancı’ (daha koyu pembe şampanya) Pat ‘Tükenmişlik’ (Rosy Champagne). Ardından, astar yerine, küçük bir tanım eklemek için kirpik çizgisi boyunca açılı bir fırça ve pat ‘koyu kalp’ (koyu kahverengi) kullandım ve bir kalem fırçasını kullandığım ve her iki ‘limiti’ sürükledim alt kirpik çizgisini tanımlamak için kullandım. Çizgi boyunca ‘öğlen’.

İç köşeleri ve kaşlarımın altında vurgulamak için ‘garip’ (hafif ışıltılı krem) kullanarak bitirdim.

Çok kolaydı ve bence güzel oldu! Sana yüzümün geri kalanında ne kullandığımı söyleyeyim.

Vakıf – Loreal Gerçek Maç Lumi Yastık Vakfı

Kapatıcı – Çıplak Cilt Ağırlıksız Komple Kapsama Kapatıcı

Toz – makyaj sonsuza kadar HD mikrofinish tozu

Allık ve Bronzer – Yardım Cheekathon Paleti Allık ve Bronzlaştırıcı Paleti (Burada İnceleyin) Hoola & Rockateur kullanıyorum

Vurgulayıcı – Opal’de Pırıltılı Cilt Perfector Becca

Lippie – Clinique Pop Lacquer Dudak Rengi + Şeker Pop’ta Astar

Şeker Pop’ta Clinique Parlatıcısı Uygulaması

REKLAMCILIK

Ayrıca, Size erkeklere kliniğe parlak bir inceleme vermek istedim, çünkü onu seviyorum! Renk her gün için idealdir. Dudaklara ideal miktarda rengini veren iyi bir pembe çıplak ve dudaklarınızı çok tombul ve öpülebilir görünmesini sağlar. Şaşırtıcı! Bir denemeyi tavsiye ederim!

Teşekkürler, herkes, bana biraz kendim için üzülmeme izin vermek için. I know everything will be okay. There’s always going to be some hard days, and this was just one of them!

What are your favorite products to use for a daytime glam look?

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *