Cosmetics

Sears kozmetiklere geri dönüyor mu?

Çocuk olduğumu ve Sears’ın halkı sevdiğimi hatırlıyorum. Niye ya? Çünkü Sephora ve Mac’ten önceki günlerde Sears patlamış mısır, sıcak fındık ve buzlar, yum!

Sears, Reebok’un üst düzeylerinin yönettiği perakende güç merkezi olmayabilir, ancak yüksek marjlı itiraz ürünleri yardımıyla bunu değiştirmek istiyorlar. Kozmetik Biz’den çıktıktan sekiz yıl sonra, 115 yaşındaki şirket geri dönüyor ve cazibenin bayrak çizgisine bir destek verebileceğini umuyor.

REKLAMCILIK

Şirket, bu hafta LA, Chicago ve New York’taki 13 pilot mağazada tam hizmet temyiz sayımları açmayı planlıyor ve önümüzdeki iki yıl boyunca diğer Sears konumlarında yüzlerce daha fazlası açılıyor.

“Güzel” ve “Sears” kelimeleri aklımda gerçekten bir araya gelmiyor, ancak Covergirl, L’Oreal ve Maybelline gibi büyük eczane markaları ve Burt’s Bees ve Yves Rocher (için Hangi Sears tek ABD perakendecisi olacak). Kim bilir, değil mi? Yabancı şeyler oldu.

Sears, kitlesel pazar fiyatlarını ve ekranlarını bir alışveriş merkezinde departman mağazası hizmeti ile karıştırarak temyiz hizmetini ayırt etmeye çalışacaktır.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Acaba buzları ve sıcak fındıkları geri getirip getirmeyeceklerini merak ediyorum …

Sears’ın tekrar kozmetik satması hakkında ne düşünüyorsun?

Uh … Sears kozmetik satıyor muydu?

Üzgünüm? Sears nedir?

Onlara iyi şanslar.

Ne harika bir fikir!

Diğer (Yorumlarda size söyleyeceğim).

Sonuçları Görüntüle

Yükleniyor …

Dost Mahalle Temyiz Bağımlınız,

REKLAMCILIK

Karen

P.S. Sears’a göre, 29-30 Ağustos ve 5-6 Eylül tarihlerinde Pilot Sears Temyiz Konumlarının her birinde büyük açılış kutlamaları düzenleniyor ve ücretsiz makyajlar ve hediye sepetleri (mağazalardan birinin yakınında yaşıyorsanız).

Diğer kullanımlar arasında 25 $ kozmetik, koku veya banyo alımı ile ücretsiz bir kozmetik çanta ve fırça seti ve 50 $ kozmetik, koku veya banyo satın alımı ile 10 $ ‘lık Sears ödül kartı bulunmaktadır.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *