Cosmetics

Bazen, Swipe-And Go Mac Mineralize Kapatıcı, Beni Seçme Yöntemi

, sadece yemek sabunu ya da paket için PETCO için HIZLI HIZLI BİR HIZLI YAPABİLİRSİN (Sekmeler normalde zarif bayram ton balığını sipariş eder) veya soslu Türkiye), evden çıkmadan önce en azından bir kapatıcı smidgen’i uygulamak için her zaman aklınızda bulundurmaya çalışırım.

Çünkü asla asla bilemezsin … Starbucks’taki sıraya giren bu dostça insan sırlarını rüya işine tutabilir; Hatta kalbinizi yüksek kurumda kıran Dumb @ SS Turg-Maymunu’nu koruyabilir (FYI: Siz de her zaman onun için çok güzeldeydiniz).

REKLAMCILIK

“Hiç bilemezsin” benim bir Mantra’dır, birkaç farklı kaydırma ve gitmeli kapatıcıyı kapatmayı seviyorum. Son zamanlarda, bunlardan biri Mac’in yeni sıvı minerali kapatıcısı olmuştur (19 $).

Ne zaman fırçalarla teklif etmek ve buffperasyon yapmak için çok zamanım olmadığım kadar çok zamanım olmadığım gibi, yoga sınıfına ya da acil çay / kahve için Starbucks’a, temelde, her şeyin zamanlarında Gerçekten ihtiyacım var / istediğim, kenarı almak için biraz makyaj.

Ve Mac Mineralize, kapatıcı gergin pantolon gibi ve bununla birlikte, rahat olduğunu belirtir. Çok uzun sürmeyebilir, resmi olarak görünmeyebilir veya Mac Pro Longwear olarak çok fazla koruma sağlar, bu nedenle resim çekmek için sık sık giydiğim bir şey değil, ancak rahat, hafif ve aydınlatmanın yanı sıra, zamanların yanı sıra Bunlar gerçekten noktaya çarptığında.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Mac’i seviyorsanız, MoISureCover’ı seçin, bu, bir denemeyi azaltmak için bir neden daha olabilir. İkisini de benzer formüllere sahip olmalarını keşfediyorum – yarı-opak koruma ile nemlendirici – ancak mineralize, bana pigmentlenmenin yanı sıra daha fazla yoğunlaşmış görünüyor. Bundan beri biraz daha iyi bir şekilde daha fazla koruma kullandığımın yanı sıra cildime biraz daha iyi görünüyor.

Tıpkı bir fark daha uzun bir fark olarak, Mineralize, Moisturecover’ı seçen DOE ayağına karşı temiz bir fikir aplikatörüne sahiptir.

Mac Mineralize Kapatıcı ile ilgili diğer birkaç gözlem …

İnce çizgilerimin kaldırılmasının yanı sıra cildimde yapışmaz ya da ağır görünmemesini seviyorum

Günün yarısına kadar yeniden uyguladığımı, ancak biraz uzun bir yol kat ettiğini, bu yüzden bu özel tüp beni birkaç ay sürmeli (az ya da çok)

15 ton ile uyum içinde mevcuttur: NW15, NW20, NW25, NW30, NW35, NW40, NW45, NW50, NC15, NC20, NC30, NC35, NC42, NC45 ve NC5

Mac Mineralize Kapatıcı Renk Örneklerini Elft’den: NC20, NW25, NC35 ve NC42

Dün, Kedi Overlord’un şeritlerimi organize etmeyi tamamladıktan sonra, ızgaradan çıkmadan önce Mac Mineralize Kapatıcıyı hızla kullandım, gıda kamyonu Jamboree’nin ne zaman ya da iki kez belirttiğimde.

Günün geç saatlerinde (ve ben açlıktan geçtiydim), bu yüzden sadece son derece rahat, düşük anahtar bir hafta sonu görünümünü arzu ediyorum.

Öncelikle, karanlık dairelerimi kapsayacak şekilde NW25’teki NW25’te az miktarda mineralize kapatıcı karıştırmanın yanı sıra süpürdüm. Sonra, çenemin üzerinde birkaç akımını kapatmak için az miktarda Mac Studio Sculpt, alnımda hafifçe tozlanmış tarte, hem burnumun yanı sıra yayladığının yanı sıra dönen Mac Pearlmatte Tozu Yanaklarda çiçek fantezi.

Tamamen dokunuşlar için, sadece bir veya iki dakikadan bir iki dakika süren, benim kaşlarımı doldurdum, kirpiklerimi kıvırır, birkaç kat maskara ekledi ve dudak balsamı kullandı.

Bu kadar. 10’tan az dakikadan az ve kapıdan çıktım!

Fiyat: 19 $
Müsaitlik: Şimdi internette, 16 Şubat’tan Kuzey Amerika MAC sayaçlarının yanı sıra depoların yanı sıra (uluslararası alanda bu ay)
Makyajın yanı sıra çekicilik derecesi: B + / A-

And speaking of food trucks…

Seyretmek! Izgarayı kapat.

İşte dün yaşadım gibi Yummies El Hub’tan birkaçı.

El Hub bu bir lezzetli tutamak Korece Barbekü – bu orada bir kızarmış pirinç topuz üzerinde barbekü dana eti ile püresi kimchi

I had a vegetarian version of pancit, a Filipino noodle dish…

REKLAMCILIK

…And a couple of samosas, a deep fried snack full of potatoes as well as veggies from India

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *