Cosmetics

Öpülen dudaklardaki Laura Mercier Sırf Dudak Rengi Coral için yaptığı için Meteorologlar için Punxsutawney Phil’in ne yaptığını (bahar yapar)

Mercan rujını değil, bunun ne yaptığını anlamadığını anlar. Birkaç tanesi, kendi iyiliği için bir miktar kadar güney plaj kıdemli swingers gibi görünebileceklerini anlamıyor, ancak bir çizgi, yarı mat bir yüzeyin yanı sıra Voilã! – Öpülen dudaklarda (22 $) (22 $).

Baharın iç çamaşırı koleksiyonunun bir parçası, öpüşülen dudaklar doğal görünmekte ve taze görünümlü, ancak bloktaki en düşük bakım lippisi değil.

REKLAMCILIK

İlk olarak, doku oldukça kalın olduğundan, bir porselen bebekten daha pürüzsüz olmak için dudaklarım gerekliliği. Öpüşülen dudaklar her pul yakalama eğilimindedir, bu yüzden dudaklarımın ek kuru olduğunda / eğer / eğer

Zorunlu konular, formül bana nispeten kuruma gibi görünüyor; bu, gerçekten büyük bir dudak balsamı gibi, önce nemlendirici bir şey katmanı ile başlamak zorunda olduğunu gösteriyor.

Bir balsamı uyguladıktan sonra yanı sıra açıklığa kavuşturulduktan sonra, hafifçe dudakları hafifçe vururdum. Çok daha yoğun bir görünüm için, rengin, doğrudan tüpten uyguladığımda, rengin düzensiz bir şekilde yayılma eğiliminde olduğunu göz önünde bulundurarak bir dudak fırçası bırakıyorum.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Renkten konuşma, beğendim! – Ancak onu sevmek istiyorum, yanı sıra sürekli kuru dudaklarımın yanı sıra, formülün geri aldığına inanıyorum. Sicakloss veya jel dudak rengi formunda geldiyse öpüşülen dudakların yedeklerini biriktirmek için çoktan eminim …

Aşınma zamanı gelince, tadı ve koku olarak, yaklaşık dört saat alıyorum, ancak vanilya lezzetinin yanı sıra, diğer Laura dudak ürünlerine dayanan diğerlerinden daha ağır görünüyor.

Fiyat: 22 $
Kullanılabilirlik: Şimdi Laura Mercier Sayaçları’nda ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunulur.
Makyajın yanı sıra temyiz blog derecesi: b

Punxsutawney Phil: Amerika’nın çok fazla kesin hava durumu

Mutlu Groundhog Günü, biri kadar iyi! Aptalca bir tatilin türü, biliyorum, ancak tüylü bir yaratık olan herhangi bir tatil türünden benden bir başparmak alıyor.

Her yıl 2 Şubat’ta Punxsutawney şehri, Pennsylvania, Punxsutawney Phil adında bir groundhog olan Sunrise’dan önce metodu başlatan büyük bir parti atıyor. Phil onun yuvasından çıkarsa ve kendi gölgesini görüyor gibi görünürse, daha fazla haftadan daha fazla hafta geçireceğimizin (erken bir baharın aksine) olduğunu gösterir.

Ve anlayamadım mı? Phil bu sabah gölgesini gördü …

Tam olarak bilimsel değil, ancak 1887’de Phil’in yıllar boyunca oldukça büyük bir rekor olduğunu düşünüyor.

Bu sabah haberlere göre, Phil, kutlamaların yanı sıra ülke genelinde çalışanların yanı sıra, kutlamalarda çalışan büyük bir meteorolog grounthogs’un bir parçası.

Onlar harika bir bit hizmetleri var, ancak müşteri hizmetlerinde biraz zayıf … GroundHogs, resmi “GroundHog Hours Lighters”, onları havada kaldırdığında her zaman gerçekten huysuz görünüyorlar.

DENVER GÖNDERĞİ İLE İLGİLİ

REKLAMCILIK

Whoa! Sadece bir şey farkettim … bir şekerlemeden uyandım, haha!

Dost canlısı topluluk temyiz bağımlısı,

Karen

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *