Cosmetics

Pazarlar The Cat, Makeup ve Beauty Blog Mascot, Vol. 206

Şu anda çok ateşliydim!

Bunu Get: Öğleden sonra ve BAM e-postamı kontrol ediyorum! – Pratik olarak bana ekrandan atlar. Patronumdan, sekmelerden (tabs@partywithtabs.com), konuyla ilgili bir mesaj, “Önümüzdeki Cuma günü çalışmana ihtiyacım var.”

REKLAMCILIK

Affedersiniz…?

Mümkün değil. Tahoe El Hub’a bir gezi için iki hafta önce tatil talebimi sundum ve aylarca planlıyordum. Gelecek Cuma, sadece birkaç günlüğüne gidiyoruz. Sekmeler de hepsini biliyordu. Geçen gün işte bile konuştuk.

Allah! Şu an çok kızgınım, ellerim titriyor.

İnanamıyorum … o kedi için yaptığım her şey ve asla yeterli değil.

Bu noktada gezimi iptal ettiğimi düşünüyorsa, size bu kadar çok şey söyleyeceğim, gelecek başka bir şey var. Bu sefer değil. Olmayacak.

Her neyse, bu e-postaya sekmelerden, bazı şeyler olan bazı şeyler, pisi modelleme portföyüne eklememi istediği birkaç resim vardı. Bunları henüz gördün mü?

Kedinin sekmeleri kimdir? Yaklaşık beş yıl önce kötü bir solucan vakası olan bir başıboş, pire ısırılan tekir kedi ile arkadaş oldum. Zor zamanlarda düştüğünü görebiliyordum, ancak yüksek moda ve mağaza kozmetikleri hakkında derin bilgisi, beni gözle tanıştığından daha fazla olduğuna inanmamı sağladı. Hızlı arkadaş olduk ve şimdi aslında benim patronum (ve başarılı bir kitty modelim).

REKLAMCILIK

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. Son derece zorlu, thinicky işveren, artı boyutlu kitty süpermodel sekmem hakkında daha fazla bilgi edinmek için, buradaki arşivleri kontrol edebilirsiniz.

Share this post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *